• سه شنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-4490-5
  • خبرنگار : 8112
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان همدان مطرح کرد

کشف بیش از 30 کيلوگرم انواع موادمخدر در همدان

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان همدان از کشف 30 کيلوگرم ترياک و 400 گرم هروئين در این استان خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان و به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ هادی قزوینه‌ای در تشريح اين خبر گفت: در پي تلاش‌هاي اطلاعاتي چند ماهه پليس مبارزه با موادمخدر استان بر روي 3 باند تهيه و توزيع موادمخدر، در سه عمليات مجزا که اولي با همکاری پليس مبارزه با موادمخدر استان و شهرستان ملاير بود، قاچاقچي که اقدام به انتقال مواد از استان‌هاي جنوبي به استان‌هاي غربي کشور مي‌کرد، شناسایی و دستگير شد.

وی با بیان اینکه از جاسازي داخل خودروی سواري این قاچاقچی، مقدار 12 کيلوگرم ترياک کشف شد، اظهار کرد: در عمليات دوم، با همکاري پليس شهرستان بهار، يک قاچاقچي موادمخدر که در خودروی سواري خود مقدار 400 گرم هروئين داشت، شناسایی و دستگير شد.

قزوینه‌ای افزود: در عمليات سوم و در پي اشراف اطلاعاتي ايجاد شده بر روي يکي از عناصر اصلي تهيه و توزيع موادمخدر که اقدام به انتقال موادمخدر از استان‌هاي جنوبي به استان همدان مي‌کرد، با اقدام هوشمندانه و دقيق کارکنان پليس مبارزه با موادمخدر استان شناسایی و در بازرسي از منزل وی، مقدار 18 کيلوگرم ترياک کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان همدان در پایان خاطرنشان کرد: هر 3 متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: