• یکشنبه ۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 972-1492-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

خجسته:

مجلس 500 میلیارد برای کشاورزان خسارت دیده درنظر گرفته است

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: ۱۷ هزار هکتار از باغات استان همدان دچار سرمازدگی شدند که ۵۰۰ میلیارد تومان از سوی مجلس برای خسارت کشاورزان درنظر گرفته شده است.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، امیر خجسته یکشنبه 9 اردیبهشت در همایش شوراهای اسلامی شهرو روستای شهرستان همدان، اظهار کرد: بزرگترین عبادت خدمت به خلق الله است و شوراهای شهر و روستا به معنای واقعی نماد مردم سالاری دینی هستند.

وی با اشاره به اینکه ۸ اصل قانون اساسی درباره شوراها بیان شده است، افزود: شوراهای شهر نسبت به شوراهای روستا اختیار عمل بیشتر و دست بازتری دارند‌.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در مجلس به دنبال تصویب پارلمان محلی و دادن اختیارات بیشتر به شوراهای شهری هستیم.

وی افزود: یکی از مهمترین مطالبات مردم فهمیدن اقدامات اعضای شورای شهر است و در صورتی که جلسات شورا همانند جلسات مجلس به صورت زنده و مستقیم از طریق صوت در اختیار عموم قرار گیرد این خواسته عمومی حل خواهد شد.

خجسته اظهار کرد: وحدت نمایندگان باعث بروز همدلی و ایجاد مشاغل بیشتر در استان می شود.

وی با بیان اینکه همدلی و اتحاد در بین نمایندگان استان وجود دارد، تاکید کرد: تفرقه و جدایی دو آسیب جدی است که باعث ضربه به استان می شود.

خجسته بحران آب را بسیار جدی برشمرد و خاطرنشان کرد: از مجموع۱۷۰ چاه استان، ۴۰ چاه خشک شده که این مساله بسیار نگران کننده است.

وی گریزی به رویداد همدان ۲۰۱۸ زد و گفت: ۱۸۰۰ جاذبه توریستی استان در انتظار رویداد بزرگ ۲۰۱۸ است که ماحصل این اتفاق ایجاد درآمد و اشتغال پایدار خواهد بود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر در ایام نوروز از همدان بازدید کردند، گفت: دانشگاه ها و حوزه علمیه برای این رویداد بسته های فرهنگی ایجاد و از طریق این بسته ها حوزه های فرهنگی خود را معرفی کنند‌.

وی قاچاق کالا را مانعی بزرگ در راه تولیدات داخلی عنوان و بیان کرد: قوه قضائیه باید به جد پیگیر این مشکل اساسی باشد هرچند که ۱۸ ماه منتظر پیگیری تخلفات حوزه بنیاد شهید هستیم و تاکنون حرکتی از سوی قوه قضائیه دیده نشده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: