• سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-4990-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری همدان:

مراحل پایانی طراحی «پارک مشاهیر» طی می‌شود

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری همدان گفت: پروژه «پارک مشاهیر» برای رویداد «همدان 2018» در دست اقدام و اجرا است و مراحل پایانی طراحی را طی می‌کند.

وحید علی‌ضمیر در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، در رابطه با اقدامات در دست اجرای رویداد «همدان 2018» افزود: پروژه «پارک مشاهیر» برای رویداد «همدان 2018» در دست اقدام و اجرا است و مراحل پایانی طراحی را طی می‌کند و قرار است در اجلاس تیرماه یا حدکثر در اجلاس آبان‌ماه تندیس یا سردیس‌هایی که از بین 20 تا 30 نفر از مشاهیر معاصر و گذشته همدان هستند، به نمایش گذاشته شود.

وی ادامه داد: برای انتخاب مشاهیر همدان یک مجموعه 200 نفری بسیار خوبی جمع‌آوری شده است که در چند روز آینده با کار گروهی و تیمی بیشتر جزئیات دقیق آن مشخص خواهد شد.

علی‌ضمیر در رابطه با چگونگی انتخاب این مشاهیر افزود: قصد داریم با برگزاری گردهمایی تخصصی از تمامی هنرمندان برتر سراسر کشور دعوت به عمل آوریم و در مدت 10 تا 15 روزه در زمان اجلاس هنرمندان به پیاده‌سازی سردیس‌ها یا تندیس‌ها خواهند پرداخت.

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری همدان با بیان اینکه تاریخ دقیق گردهمایی چند روز آینده به اطلاع‌رسانی می‌شود، اظهار کرد: تبلیغات رویداد 2018 به عهده شهرداری است و همانطور که در ایام با نصب چند المان و سازه نقش تبلیغاتی خود را انجام دادیم، در ادامه چند نقاشی دیواری هم خواهیم داشت و با نزدیک شدن به زمان اصلی اجلاس‌ها این تبلیغات بیشتر خواهد شد.

وی در رابطه با بودجه این طرح گفت: برآورد ما چیزی افزون بر 2 میلیارد تومان است که تا کنون هیچ بودجه‌ای اختصاص نیافته و شهرداری از بودجه خود در رابطه با این بخش از اقدامات اجرایی رویداد «همدان 2018» استفاده می‌کند در حالیکه بودجه 10 میلیاردی برای این رویداد درنظر گرفته شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: