• سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-5190-5
  • خبرنگار : 8112
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تخریب مسکن مهر در همدان

در پی بارش سیل‌آسای روز گذشته شاهد تخریب منازلی از مساکن مهر در شهر همدان بودیم.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، در مشاهدات عینی خبرنگار ایسنا از محل مسکن مهر امام‌گل شهر همدان حضور نیروی انتظامی را در محل و بسته بودن سایت را شاهد بودیم و اینکه گودبرداری صورت می‌گرفت.

به نظر می‌رسد بارش‌های سیل‌آسای باران در روزهای اخیر موجب تخریب این بنا شده است هر چند پس از پرس‌وجو از مدیریت بحران  استانداری درباره تخریب در مساکن مهر تپه امام‌گل در پی بارش‌ها، او گفت: گزارشی در این زمینه به بنده اعلام نشده و تا وقتی مستندی در این زمینه نداشته باشم، نمی‌توانم اظهارنظر کنم.

روز گذشته همچنین شاهد آبگرفتگی شدید معابر سطح شهر و حتی ورود آب‌های سطحی به منازل همدانی‌ها بودیم.در برخی مسیرها جریان آب آنقدر زیاد بود که اهالی مجبور به ایجاد گودالی برای هدایت آب شده بودند تا آب به منازلشان نفوذ نکند. آسفالت‌هایی که همگان از آن ناراضی بودند در پی بارش‌های اخیر به وضعیت اسف‌باری درآمده است و به قول معروف «گل بود به سبزه نیز آراسته شد».

در مجموع مدیریت شهری زیرساخت‌های شهر را برای مواقع بحرانی از جمله بارندگی‌‌های سیل‌آسا مهیا نکرده و حتی بارش‌های نه چندان زیاد هم آبگرفتگی معابر را در پی دارد.

حتی این بارش‌ها از نظر کشاورزان اگر روز آفتابی در پی نداشته باشد برای محصولات خسارت‌زا خواهد بود.

البته از طراوت و تازگی باران‌های بهاری نمی‌توان گذشت. زیبایی دو چندان مناظر و طبیعت و لطافت هوا انسان را به وجد می‌‌آورد و زیبایی منحصربفرد شهر همدان را بیش از پیش به چشم می‌آورد.

*** عکس ترئینی است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: