• یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 972-5697-5
  • خبرنگار : 8112
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده همدان:

مدیر ناتوان در مدیریت موج گردشگری باید حذف شود

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدام بخش خصوصی و دولتی در نخستین جشنواره پویانمایی تلویزیونی گفت: استان همدان به مدیران عملگرا نیاز دارد بنابراین مدیری که نتواند موج گردشگری را در همدان مدیریت کند، حذف می شود.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، امیر خجسته در جمع خبرنگاران در محل برگزاری کاخ جشنواره پویانمایی در دهکده توریستی گنجنامه، با تاکید بر اینکه جشنواره پویانمایی بخش خصوصی و دولتی را برای توسعه استان بسیج کرده است، اظهار کرد: جشنواره فرصت بی نظیری  برای استان همدان پیش آورده به طوریکه پیش از دو رویداد مهم نشست سفیران گردشگری و اجلاس جهانی، یک انفجار تبلیغاتی در سطح ملی در همدان رخ داده است.

وی با بیان اینکه موجی در همدان در حوزه گردشگری ایجاد شده که باید آن را مدیریت کرد و مدیران استان باید توانایی خود را بر این حوزه بگذارند، تصریح کرد: گردشگری باعث تولید و اشتغال پایدار می شود و در طول 40 سال حق همدان در این بخش مغفول باقی مانده است.

وی اضافه کرد: بنابراین مدیری که نمی تواند موج گردشگری را در استان مدیریت کند باید حذف شود چرا که ما مدیر توانمند می خواهیم و مدیر باید عملگرا باشد وگرنه باید کنار برود.

نماینده مردم همدان در خانه ملت با ابرازرضایت از کیفیت برگزاری جشنواره و ظرفیت بالای همدان در این راستا و با بیان اینکه پویانمایی راهی برای مبارزه با آسیبهای اجتماعی است، خاطرنشان کرد: دبیرخانه دائمی جشنواره در همدان مستقر شده و همدان ظرفیت ها و پتانسیل های فراوانی دارد که باید استفاده کرد‌.

مدیرکل صداوسیمای مرکز همدان نیز با بیان اینکه جشنواره پویانمایی تمرینی برای برنامه های رویداد همدان ۲۰۱۸ است، گفت: طبق نظرسنجی های انجام شده ۷۰ درصد میهمانان از برگزاری جشنواره ملی پویانمایی در گنجنامه ابراز رضایت کردند.

مهدی دهقان نیری با بیان اینکه همدان طی این جشنواره روزی 10 ساعت به روی آنتن شبکه های تلویزیونی می رود، اظهار کرد: دهکده گنجنامه به عنوان کاخ جشنواره و یا دهکده انیمیشن انتخاب شد به طوریکه تفاهم نامه ای از طرف جشنواره با دهکده بسته شده و تمام امکانات مجموعه در اختیار جشنواره قرار گرفته است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: