• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-3691-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : گفتگو

شهردار همدان:

به‌زودی عملیات اجرایی سایت‌موزه میدان امام(ره) همدان آغاز می‌شود

شهردار همدان از آغاز عملیات اجرایی سایت‌موزه میدان امام خمینی(ره) شهر همدان ظرف چند روز آینده خبر داد و گفت: طرح سایت‌موزه میدان امام خمینی(ره) به شهرداری ابلاغ شده و پس از برآورد گروه مهندسی و اخذ پیمانکار عملیات اجرایی آغاز خواهد شد.

عباس صوفی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با بیان اینکه عملیات اجرایی سایت‌موزه در حال برآورد هزینه و زمان است، افزود: عملیات اجرایی سایت‌موزه میدان امام خمینی(ره) بعد از طی اقدامات قانونی آغاز می‌شود.

بلوار ارم پیاده‌راه نمی‌شود

وی با اشاره به عملیات ساماندهی بلوار ارم، خاطرنشان کرد: وضعیت فعلی بلوار ارم در شأن شهروندان همدان نیست و باید از نظر آسفالت، پیاده‌رو و مبلمان شهری ساماندهی شود.

صوفی با تأکید بر اینکه بلوار ارم پیاده‌راه نمی‌شود، بیان کرد: بلوار ارم پیاده‌راه نمی‌شود بلکه به علت استقبال مردم همدان از این محور در زمینه پیاده‌روی و ورزش پیاده‌روهای این بلوار تقویت می‌شود.

شهردار همدان درباره ایجاد لاین دوچرخه‌سواری در این بلوار، افزود: با توجه به اینکه دوچرخه‌سواری یکی از موضوعات مورد استقبال در این محور است، حتما لاین دوچرخه‌سواری تعبیه خواهد شد.

وی درباره مدت زمان اجرای عملیات ساماندهی بلوار ارم و برگزاری رویداد «همدان 2018» اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود عملیات اجرایی این طرح تا قبل از آغاز سرما به اتمام برسد هر چند همدان میزبان رویداد گردشگری است اما باید کار عمرانی انجام شود و از طرفی پویایی و فعال بودن شهر را نشان می‌دهد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: