• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-7090-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : گفتگو

همدان امروز و فردا بارانی است

کارشناس پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی استان همدان گفت: آسمان استان طی امروز و فردا نیمه‌ابری همراه با بارش باران، گاهی رگبار و رعدوبرق خواهد بود.

نادر پیرتاج‌همدانی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، از کاهش 15 درصدی بارندگی در سال‌زراعی جاری خبر داد و تصریح کرد: میزان بارندگی‌ها در سال‌زراعی جاری 15 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته و 11 درصد نسبت به بلندمدت کاهش یافته است.

وی ادامه داد: میزان بارش در سال زراعی جدید 246 میلیمتر به ثبت رسیده در حالیکه در سال گذشته 288 میلیمتر و در میانگین بلندمدت نیز 277 میلیمتر بوده است.

پیرتاج‌همدانی در ادامه با اشاره به اینکه آسمان استان طی امروز و فردا نیمه‌ابری همراه با بارش باران، گاهی رگبار و رعدوبرق خواهد بود، افزود: احتمال بارش تگرگ و در برخی ساعات نیز افزایش سرعت وزش باد دور از انتظار نخواهد بود.

وی با بیان اینکه بیشترین سرعت وزش باد در روز گذشته در شهرستان همدان با 50  کیلومتر بر ساعت به ثبت رسیده است، افزود: دمای هوای همدان در شبانه‌روز گذشته بین 8 و 22 درجه سانتیگراد در نوسان بوده است.

 کارشناس پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی استان همدان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته شهرستان‌های اسدآباد و همدان با 20 درجه سانتیگراد گرم‌ترین نقطه و شهرستان رزن با 8 درجه سانتیگراد خنک‌ترین نقطه استان بوده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: