• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-6797-5
  • خبرنگار : 81113
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

درخواست فرماندار نهاوند از مدیران:

مدیران جدی‌تر در حوزه اشتغال وارد شوند

فرماندار شهرستان نهاوند گفت: شوراها نماینده عالی مردم بوده و پل ارتباطی بین مسئولان و مردم هستند بنابراین باید مشکلات و مطالبات مردم را بررسی کرده و با تمام توان نسبت به حل آنها اقدام کنند و به اطلاع مراجع و مسئولان برسانند.‍

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، مراد ناصری در نشست شوراهای شهر و روستاهای بخش مرکزی نهاوند، افزود: از مصادیق عدالت استفاده از خردجمعی و رأی مردم در اداره امور است، شوراها همان مصداق بارز مردم‌‌سالاری دینی و مشورت گرفتن از مردم در انجام کارها است، کسی از تک‌روی بهره نبرده و کسی هم از مشورت ضرر نکرده است.

وی بیان کرد: در دو دهه گذشته خوشبختانه شوراها رفته‌رفته جایگاه اصلی خود را پیدا کرده‌اند، هر جا از ظرفیت مردمی استفاده کرده‌ایم، کارهای خوبی صورت گرفته است بنابراین باید با همدلی و وحدت برای توسعه و اشتغال شهرستان کار کرد.

فرماندار شهرستان نهاوند تأکید کرد: امروز اشتغال به دغدغه جدی مسئولان تبدیل شده و سیاست کلی کشور، دولت، رهبر معظم انقلاب و مجموعه نظام بر این است که در حوزه اشتغال کار ویژه و اهتمام جدی به عمل آید.

وی اظهار کرد: به موضوع اشتغال سیاسی و اداری نگاه نمی‌کنم و زحمت مدیران مجموعه شهرستان در حوزه اشتغال نباید نادیده گرفته شود و مدیران کل استانی مطمئن باشند که کار به خوبی در شهرستان در حال پیگیری است.

ناصری خاطرنشان کرد: در حال حاضر که شرایط فراهم است و دولت تمام هم و غم خود را روی اشتغال گذاشته، این بی‌انصافی است که ما به عنوان مسئول در زمینه ایجاد اشتغال سهل‌انگاری کنیم و کار را دست‌کم بگیریم.

وی با اشاره به ظرفیت‌های خوب نهاوند در حوزه‌های مختلف افزود: از نظر مقایسه‌ای وضعیت ما از هر نظر با سایر شهرستان‌های استان تعریف چندانی ندارد و شایسته نیست برای جوانانی که منتظر انجام کار از سوی مسئولان هستند، کوتاهی کنیم و هیچ‌گونه کوتاهی در این راستا قابل‌قبول نیست.

فرماندار شهرستان نهاوند گفت: دغدغه و پیگیری مجدانه ما برای نتیجه‌بخش بودن اقدامات در حوزه اشتغال است و به این علت است که دستگاه‌ها باید پای کار باشند و ما نیز برای پیگیری اشتغال در شهر و روستا به آنها کمک می‌دهیم.

وی خواستار ورود جدی‌تر مدیران و بخشداران در حوزه اشتغال شد و اظهار کرد: وضعیت نهاوند باید بهتر از سایر شهرستان‌ها باشد و در فرصت باقیمانده، مدیران باید فعال‌تر و جدی‌تر ورود کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: