• پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 972-2692-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار همدان:

از پیشرفت کار در حوزه اشتغال استان راضی نیستم

استاندار همدان گفت: از پیشرفت کار در حوزه اشتغال استان راضی نیستم و دستگاه ها باید تلاش بیشتری داشته باشند.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، محمدناصر نیک بخت پنجشنبه 20 اردیبهشت در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان همدان، موافق صددرصد اشتغالزایی هستم اما باانجام امور غیرقانونی مخالفم، اظهار کرد: از ۳۴۰ میلیارد تومان تسهیلاتی که برای توسعه اشتغال درنظر گرفته شده تنها ۴۰ میلیارد تومان پرداخت شده که این مساله راضی کننده نیست.

وی افزود: در جلسات بعدی مو را ازماست بیرون می کشم و به هیچ عنوان کم کاری ها و موازی کاری ها را قبول نمی کنم.

نیک بخت خطاب به روسای بانک های حاضر در جلسه نیز گفت: بررسی طرح ها را دربانک ها ادامه دهید و نگران سهمیه ها نباشید.

وی درباره وثیقه های روستائیان برای دریافت وام نیز اظهار کرد: طرحی که مقرر است ۵۰ درصد وثیقه روستائیان از املاک شهری باشد، را حذف کنید چرا که به نوعی سنگ اندازی در مسیر اشتغال محسوب می شود.

استاندار حل مشکل تصفیه خانه شهرک صنعتی اسدآباد را یک امر ضرروی عنوان و تاکید کرد: با همکاری شرکت شهرک های صنعتی و با دریافت بخشی از هزینه ساخت تصفیه خانه از جانب کارخانه رب اسدآباد، هرچه زودتر این مشکل مرتفع شود.

استاندار همدان گریزی به برگزاری جشنواره پویانمایی در همدان زد و تصریح کرد: خوشحالم ازاینکه جشنواره ملی پویانمایی در همدان به بهترین شکل ممکن برگزار شد.

وی ادامه داد: به همت برگزاری این جشنواره شور ونشاط وصف ناپذیری در بین خانواده ها و به ویژه کودکان ایجاد و شایستگی های همدان از روی آنتن زنده در کشور به نمایش گذاشته شد.

نیک بخت تاکید کرد: طی برگزاری جشنواره وحدت خوبی در استان حاکم بود که ازسازمان های متولی این امر تشکر می کنم.

وی با بیان اینکه توانمندی های استان به ویژه گردشگری به بهترین شکل ممکن معرفی شد، اعلام کرد: خروجی های خوبی از جمله ایجاد دانشکده پویانمایی و قرار گرفتن دبیرخانه دائمی این جشنواره در استان از جمله این خروجی ها بوده است.

استاندار همدان تصریح کرد: براساس توافق رئیس سازمان صداوسیما مقرر شد که تا پایان سال ۲۰۱۸ حمایت های ملی و بین المللی و تبلیغ استان از رویداد در پیش رو صورت بگیرد.

وی در پاسخ به منتقدانی که از برگزاری جشنواره گله داشتند نیز گفت: از انتقاد کردن دست بردارید و کمی هم قدردان زحمات دیگران باشید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: