• شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 972-8490-5
  • خبرنگار : 81121
  • منبع خبر : گفتگو

مسئول بسیج دانشجویی استان همدان مطرح کرد:

لغو برجام فرصتی برای تقویت اقتصاد مقاومتی

مسئول بسیج دانشجویی استان همدان با اشاره به اینکه آمریکا پیش از این نیز به برجام عمل نکرده بود، گفت: لغو برجام فرصتی برای تقویت اقتصاد مقاومتی، جلوگیری از قاچاق کالا و تکیه به اقتصاد بدون نفت است.

طیب فریادرس در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با بیان اینکه آمریکا با لغو برجام ذات خبیث خود را به خوبی نمایان ساخت، افزود: لغو این تعهدنامه بیش از اینکه به ضرر ما باشد، به نفع ما است چرا که به همه مردم ایران نشان داد آمریکا قابل اعتماد نیست.

وی ادامه داد: عده‌ای در داخل کشور خوش‌باور بودند که می‌توان با آمریکا از سر گفت‌وگو وارد شد و مسائل را رفع کرد اما آمریکا با این رویکرد نشان داد که غیرقابل اعتماد است و این دستاورد بزرگ برجام بود.

فریادرس تأکید کرد: دولت پس از این نباید نگاه ساده‌اندیشانه‌ای که درباره ارتباط با آمریکا داشت، درباره ارتباط با اروپا نیز داشته باشد چرا که این دو تفاوتی با یکدیگر ندارند و دولت باید موضع واقع‌گرایانه داشته باشد.

وی یادآور شد: در رابطه اقتصادی کشور نباید بازوهای منطقه‌ای همچون حماس قطع شوند که در صورت این اتفاق کشور در درون مرزهای خود در خطر قرار خواهد گرفت بنابراین لازم است نمایندگان مجلس در این حوزه ورود جدی داشته باشند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: