• شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-8197-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

امام جمعه اسدآباد:

برجام بار دیگر رفتار دور از منطق آمریکا را به جهانیان ثابت کرد

امام جمعه اسدآباد گفت: برجام بار دیگر عهد شکنی و رفتار دور از منطق آمریکا را به جهانیان ثابت کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، حجت الاسلام سیدموسی حسینی مجد امروز در آئین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان اسدآباد، اظهار کرد: در این روزها عهد شکنی آمریکا و ترامپ دیوانه بر همه ثابت شده و زحمات دو سال و نیم دولت و وزارت خارجه و دیپلماسی کشور را تلف کرد که ما این اقدام آمریکا را محکوم می کنیم.

وی با بیان اینکه تا زمانی که ما دم از اسلام و قرآن می زنیم کار دشمنان با ما دشمنی کردن خواهد بود، افزود: پیش بینی مقام معظم رهبری همواره در رابطه با آمریکا محقق شده و امروز نیز به اروپاییان هم بنابر پیش بینی مقام معظم رهبری اعتمادی نیست و برای کار کردن با آنان باید تضمینی وجود داشته باشد.

حسینی مجد با تاکید بر حفظ وحدت و همبستگی ملی ملت ایران اسلامی خاطرنشان کرد: دشمنان در کمین ما هستند و اگر وحدت خود را حفظ نکنیم باید منتظر رفتار شوم بیگانگان باشیم.

وی در ادامه با اشاره به در آستانه ماه مبارک رمضان قرار گرفتن گفت: با توجه به قضیه برجام برخی از سودجویان با نزدیکی به ماه مبارک رمضان سعی بر به اوج رساندن قیمت اجناس دارند که از استاندار همدان خواستاریم با مدیریت لازم اجازه چنین اقدامی به این افراد سود جو داده نشود چرا که این امر  به قشر ضعیف جامعه صدمه وارد می کند.

حسینی مجد در ادامه با اشاره به خدمات ارزنده فرماندار سابق در این شهرستان تصریح کرد: استاندار می توانست حسین افشاری را برای شهرستان نگه دارد اما این کار را نکرد.

وی با بیان اینکه اوضاع فرهنگی شهرستان نیاز به توجه بیشتری دارد، تصریح کرد: اسدآباد با دارا بودن 85 روستای فعال دارای کمتر از 7 روحانی در سطح روستاها است باید به این امر توجه بیشتری شده چرا که وجود روحانیون در هر کجا موجب کاهش آسیب های اجتماعی خواهد بود.


نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی هم گفت: دشمنان همواره در تلاش هستند به طرق مختلف مانع توسعه و رشد و بالندگی کشور ایران اسلامی شوند و این در حالی است که ملت ایران خواهان استقلال بوده و سرسپردگی را قبول ندارند.

اکبر رنجبرزاده با اشاره به اینکه کشور ایران در ریل توسعه با سرعت در حرکت است و در تلاش بوده که همواره بر روی پای خود بایستد، اظهار کرد: آمریکا دوباره آهنگ هایی از ترس و وحشت ایران اسلامی از خود به صدا در آورده تا با این سرو صداها بتواند بیش از گذشته کشورهای دیگر را برای به دست آوردن منافع بیشتر بدوشد و برای عدم رشد کشورها تلاش کند.

رنجبرزاده با بیان اینکه ما یک ملت کار آزموده وباغیرت و با شهامت هستیم، گفت: آمریکا نمی خواهد فضای توسعه برای کشور ما ایجاد شود اما به فضل الهی از این بحران هم با اتحاد و انسجام  افکار عمومی عبور خواهیم کرد.

وی با تاکید بر اینکه هر چه زودتر اروپاییان هم  خارج شوند تا ما تکلیف خود را بدانیم، تصریح کرد: ملت ما یکپارچه در کنار دولت ونظام خواهند بود و مشکلات را تحمل خواهند کرد و سرسپردگی را قبول نمی کنند.

زنجبرزاده افزود: امروز سیاست یعنی کار و پیشرفت و حزب یعنی خدمت به مردم و زمانی حزب و سیاست دارای حرمت خواهد بود که برای خدمت به مردم باشد و اگر کسانی بخواهند از مدار اصلی نظام انقلاب خروج کنند از مجموع مردم نیستند.

رنجبرزاده با تاکید بر اینکه فضای شهرستان را باید بیش از گذشته به فضای کار و خدمت به مردم تبدیل کنیم، خاطرنشان کرد: به دنبال این هستیم تا هر حاشیه ای را به حاشیه برانیم و نگاه استاندار هم تنها اولویت خدمت به مردم است.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همه ما نمایندگان استان همدان در مجلس شورای اسلامی در تلاشیم تا حاشیه ها را به حداقل برسانیم تا با این اقدام فضای استان فضای کسب و کار و پیشرفت و توسعه باشد چرا که استان همدان یکی از استان های نمونه و برتر کشوری است.

رنجبرزاده با بیان اینکه استان همدان در ریل توسعه شتاب گرفته و به آینده اسدآباد امیدوار هستیم، گفت: اسدآباد آرام ترین شهرستان به لحاظ آمادگی برای توسعه و پیشرفت بوده و نباید از قافله رشد و توسعه عقب بماند.

وی با اشاره به اینکه امکانات خوبی در اسدآباد فراهم شده است، افزود: اختصاص 17 میلیارد تومان اعتبار در ردیف بودجه سالجاری برای راه آهن اسدآباد، اختصاص 7 میلیارد تومان اعتبار در ردیف بودجه امسال برای آزادراه همدان- اسدآباد، کنگاور -اختصاص 4.5 میلیارد تومان برای دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی، جذب سرمایه گذار برای احداث کارخانه رینگ خودروسازی تنها جزئی از اقداماتی است که در این شهرستان انجام شده و به زودی چندین طرح جدید صنعتی در این شهرستان کلنگ زنی خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: