• شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-8397-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار اسدآباد:

زیرساخت های اداری شهرستان اسدآباد ضعیف است

فرماندار شهرستان اسدآباد گفت: زیرساخت توسعه اقتصادی در گرو وحدت است و باید در تحکیم هر چه بیشتر امنیت و توسعه و وحدت پایدار شهرستان بکوشیم.

به گزارش ایسنا،منطقه همدان،کریم حمیدوند در آئین معارفه خود اظهار کرد: وحدت و همدلی به معنای حذف یک گروه نیست و نباید راه توسعه را به روی فعالان سیاسی واحزاب مختلف ببندیم بلکه باید در صحنه بوده و برای مشارکت سیاسی به مردم کمک کنند.

وی افزود: امروز در شهرستانی در حال خدمت هستم که دیار سیدجمال الدین اسدآبادی بوده و اندیشه های سیاسی این شخصیت بزرگ در همه نقاط جهان به ثبت رسیده و باید در این شهرستان چنان تحول و رشدی صورت گیرد که در خور و شایسته دیار سیدجمال الدین اسدآبادی باشد.

حمیدوند با تاکید بر ارتقاء اندیشه های سیاسی در شهرستان تصریح کرد: اندیشه های سیاسی سیدجمال الدین اسدآبادی قطع به یقین در مردم این دیار نیز تاثیراتی داشته و این تاثیرات و اندیشه ها را مردم این دیار هم دارا هستند.

وی با تاکید بر اینکه هر چه سریعتر مدیران دستگاهها برنامه ادارات خود در سالجاری را تکمیل و تحویل فرمانداری دهند، گفت: زیرساخت های اداری شهرستان ضعیف بوده که نیاز است در راستای تقویت این زیرساخت ها اقدام شود.

فرماندار اسدآباد با اشاره به وجود بیش از 2 هزار چاه عمیق و نیمه عمیق مجاز و غیر مجاز در دشت اسدآباد خاطرنشان کرد: این امر امنیت دشت اسدآباد را به خطر انداخته و بی رحمانه آب های سفره زیزمینی استحصال می شود که نیاز است در بخش کشاورزی برای تغییر الگوی کشت برنامه داشته و توجه بیشتری کرد.

حمیدوند با تاکید بر اینکه قسمتی از امکانات باید به بخش صنعت اختصاص داده شود و تغییر الگوی اشتغال داشته باشیم، گفت: باید از اشتغال در سایر بخش ها حمایت شده و برای کار فرهنگ سازی کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: