• شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-8497-5
  • خبرنگار : 81113
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار همدان:

عملیات اجرایی محور نهاوند -کنگاور و نهاوند- آورزمان آغاز می شود

استاندار همدان گفت: عملیات اجرایی محور نهاوند -کنگاور و نهاوند- آورزمان آغاز می شود.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، محمدناصر نیک بخت شامگاه امروز در آئین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان نهاوند، افزود: شنیده بودم تغییر و آمدن فرمانداران نهاوند با خواست بهرام نیا، نماینده نهاوند بوده است، دوستانی که این شایعه را ایجاد کرده اند در محضر خداوند شرمسار هستند. یکی از آسیب هایی که اجازه پیشرفت به نهاوند را نداده، اختلافات و بگو مگوهایی است که همیشه هست و بوده و امیداریم کم شود.

وی با بیان اینکه درباره بودن یا نبودن حمیدوند، نماینده کلامی نگفته و اگرهم می گفت قبول نمی کردم، افزود: فرماندار نماینده دولت است نه نماینده، نماینده
درباره ناصری فرماندار جدید، به شرافتم قسم تا روزی که ما به وی نگفتیم روحش از بودن این آقا باخبر نبود.

وی با بیان اینکه استاندار بوشهر، کهکیلویه و بویر احمد و استاندار وقت و استاندار حاضر ایلام مراد ناصری را به عنوان فرماندار لایقی به ما معرفی کردند، ادامه داد: ناصری را فردی کار بلد و وفادار، آدمی مستقل و اجرایی و باصلابت معرفی کردند و ما انتخاب شایسته ای انجام داده ایم ضمن تواضعی که وی دارد، قاطع و به کار اجرایی وارد است.

وی با بیان اینکه حمیدوند، فرماندار سابق نهاوند در اسدآباد بهتر می تواند کار کند‌، خاطرنشان کرد: حمیدوند خودش به شدت اصرار به نماندن در نهاوند داشت و ما تلاش کردیم از گردونه خدمت در استان خارج نشود.

استاندار همدان تصریح کرد: در نهاوند فرماندار بومی را اذیت می کنید و قدر نمی دانید، اینجا فرماندار غیربومی باید باشد و در آینده شاهد توفیقات بیشتر حمیدوند در اسدآباد خواهید بود.

نیک بخت در ادامه یادآور شد: به ناصری گفته ام به مدیران پروازی مهلت دهد در نهاوند مستقر شوند در غیر این صورت من بر نمی تابم مدیری با روح و جسم خسته در محل کار حاضر شود.

وی با بیان اینکه از بانک سینای نهاوند راضی نیستم و لازم است تکلیف متقاضیان روشن شود، اظهار کرد: به ناصری گفته ام مشکلات سیاسی، امنیتی و اجتماعی ما با حل مشکل اقتصادی حل می شود بنابراین همه دغدغه اش  ایجاد اشتغال است پس کمک کنید موفق شود.

استاندار با بیان اینکه عملیات اجرایی محور نهاوند -کنگاور و نهاوند- آورزمان آغاز می شود، گفت: با توجه به اینکه وضعیت آسفالت شهرستان مناسب نیست، شهردار باید نهاوند را از این وضعیت خارج کند. برای آسفالت شهر مقداری اعتبار به نهاوند می دهیم اما مبلغ را عنوان نمی کنم چرا که فضای مجازی موجود در نهاوند، در هیچ جا نیست و خبر خیلی زود پخش می شود.

وی با بیان اینکه باید تسهیلات اشتغالزایی را جذب و تسهیلات جذب نشده دیگر استانها را هم جذب کنیم، تصریح کرد: اگر اشتغال ایجاد کنیم و جوانان مشغول کار شوند و خانواده ها احساس امید کنند، مشکلات اجتماعی ما هم کمتر می شود.

استاندار همدان گفت: از مسیر میزبانی اجلاس های گردشگری آسیایی و جهانی باید برای نهاوند هم آورده کسب شود و باید درآمد عوارض دریافتی سراب گیان حسابرسی و رسیدگی شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: