• شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-8597-5
  • خبرنگار : 81113
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده نهاوند:

بیمارستان‌های نهاوند از بی‌پزشکی بیداد می‌کند

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: بیمارستان های ما از بی پزشکی بیداد می کند، مردم نیازمند پزشک هستند.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، حسن بهرام نیا شامگاه امروز در آئین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان نهاوند،
خطاب به مدیریت ارشد استان اعلام کرد: به مدیرکل راه و شهرسازی استان بگویید، عملیات اجرایی محور آورزمان و کنگاور را آغاز کند چرا که فصل کاری محدود است.


وی اظهار کرد: کارهای زیادی در نهاوند انجام شده است، کارهایی که مطالبات روی زمین مانده مردم بود به طوریکه طی 2 سال 4 پروژه ملی را برای شهرستان با کمک مدیریت ارشد استان رقم زدم.


وی با بیان اینکه محور نهاوند- کنگاور ملی نبود اما 2 میلیارد اعتبار جدید ملی برای این پروژه گرفته شده و 8 میلیارد هم اعتبار قبلی آن بود، افزود: پروژه سد گرین در آستانه تعطیلی بود اما چرا برخی در این زمینه سیاه نمایی می کنند؟ این در حالیست که پیمانکار با اعتبار 320 میلیارد آغاز به کار کرد که متوجه شدیم پولشویی می کند بنابراین با کمک استاندار خلع ید شد و پروژه در حال آغاز مجدد است.

نماینده نهاوند در خانه ملت در ادامه با بیان اینکه بنده هیچ نقشی در عزل و نصب فرماندار نداشتم، استاندار خودش تشخیص داده است که چه کسی بیاید و چه کسی برود، اظهار کرد: رزومه ناصری را دیده ام، اهل تعامل و همکاری بوده است. در نهاوند فرصت سوزی شده به طوریکه با جناح بازی ها و اختلافات عقب مانده ایم در حالیکه آنچه مهم و وظیفه است اتحاد، وحدت، اشتغال و کار و تولید است.


امام جمعه نهاوند نیز با بیان اینکه کار کردن در این کشور با وجود همه این مشکلات و دشمنی ها، معجزه بوده است، گفت: اعتبارات ملی نمی توانست کاری برای محور آورزمان کند و ملی شدن اعتباراتش حرکت بزرگی بود.

حجت الاسلام مغیثی نیا افزود: 17 میلیارد اعتبار اشتغال روستایی شهرستان است اما رقم قابل توجهی جذب نشده که امیدواریم کاملا تحقق یابد.

وی خاطرنشان کرد: به جای برگزاری همایش گردشگری، مراکز گردشگری را تجهیز کنید، چرا باید 4.5 میلیارد بدهی برای شهرداری گیان بماند؟!

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: