• دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 972-2992-5
  • خبرنگار : 8112
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون اجرایی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان:

دولتمردان نباید به کشورهای اروپایی مجددا اعتماد کنند

معاون اجرایی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به اینکه دولتمردان نباید به کشورهای اروپایی مجددا اعتماد کنند، گفت: کشورهای اروپایی با واسطه‌گری به دنبال تحقق اهداف آمریکا هستند.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان و به نقل از روابط عمومی سپاه استان همدان، سیدرضا موسوی با اشاره به اظهارات ترامپ رئیس جمهور آمریکا مبنی بر خروج از برجام اظهار کرد: آمریکا از ابتدا در برجام نبوده که حال بخواهد خارج شود به طوریکه هیچ‌گاه نباید به شیطان بزرگ اعتماد کرد. آمریکا هیچ‌گاه قابل اعتماد نبوده و رهبری در ابتدای مذاکرات بر این تأکید کردند ضمن اینکه این مهم در طول 40 سال اخیر به اثبات رسیده است.

وی با اشاره به اینکه آمریکا به واسطه برجام درصدد به زانو درآوردن جمهوری اسلامی ایران بود، افزود: با خروج آمریکا هیچ اتفاق خاصی نخواهد افتاد چرا که کشور ما دارای توانمندی و پتانسیل بسیار بالایی است و می‌توانیم به راحتی خود را باور کنیم و به نوعی خود را پوشش دهیم.

موسوی با بیان اینکه اگر دور تا دور کشور ایران را دیوار کشیده و با هیچ کشوری ارتباط نداشته باشیم برای ایران هیچ مشکلی پپیش نخواهد آمد، خاطرنشان کرد: این در صورتی است که خود را باور کرده و در مسیری حرکت کنیم که از کالاها و ظرفیت‌های خود استفاده کنیم همچنان که رهبری نیز بر این موضوع تأکید داشته و نامگذاری شعار سال نشانگر این موضوع است.

وی با اشاره به اینکه دولتمردان نباید به کشورهای اروپایی مجددا اعتماد کنند، بیان کرد: کشورهای اروپایی با واسطه‌گری به دنبال تحقق اهداف آمریکا هستند. همچنان که مقام عظمای ولایت فرمودند هیچ اطمینانی به این سه کشور اروپایی نیست و آنها تنها به دنبال واسطه‌گری هستند تا بازار گرمی کرده و آمریکا به اهداف مدنظر خود دست یابد.

معاون اجرایی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان معطل ماندن کشور در طول 2.5 سال را بزرگترین خسارت برجام برشمرد و بیان کرد: قبل از اینکه آنها بخواهند به تعهدات خود عمل کنند، ما به تمام تعهدات خود عمل کردیم در صورتی‌که آنها تا کنون به هیچ یک از تعهدات خود پایبند نبوده و عمل نکردند.

وی ادامه داد: در شرایطی که ما به تمام تعهدات خود عمل کردیم این برای آمریکا بد جا افتاد به طوریکه تصور کرد عمل کردن به تعهدات از روی ترس است در صورتی‌که پای تعهد در میان بود.

موسوی با بیان اینکه آمریکا اقتدار نظامی و موشکی جمهوری اسلامی را هدف قرار داده بود، گفت: آنها نه تنها به تعهدات خود عمل نکردند بلکه کار به جایی رسید که پا را فراتر گذاشته و درصدد خلع سلاح ما آمدند تا هیچ‌گونه سلاح دفاعی نداشته باشیم و به راحتی بتوانند هر اقدامی را عملی کنند.

وی با تأکید بر اینکه برجام هیچ‌گونه دستاوردی نداشت، یادآور شد: تنها دستاورد برجام این بود، کسانی‌که تصور می‌کردند، می‌شود روی تعهدات و حرفای شیطان بزرگ به نوعی حساب باز کنند، امروز برایشان روشن شد که اشتباه تصور می‌کردند وگرنه کسانی‌که گوش به فرمان رهبری بودند، می‌دانستند که نباید روی حرف آمریکا حساب باز کرد.

معاون اجرایی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان اظهار کرد: هنوز هم دیر نشده و اگر گوش به حرف ولی‌زمان و رهبری داده و رهنمودهای ایشان را که فصل‌الخطاب و چراغ راهنما است توجه کنیم به طور قطع ضرر نخواهیم کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: