• دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-9297-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون استاندار همدان:

همایش دست‌کندها در همدان برگزار می‌شود

معاون استاندار همدان با اشاره به اهمیت شهر دست‌کند سامن، گفت: با توجه به وعده‌های داده‌شده، اميدواریم اين مجموعه را بتوانيم براي رويداد «همدان 2018» آماده بازديد علاقمندان کنیم و به‌‌زودي همايش دست‌کندها در مرکز استان به اجرا درمی‌آید که يک روز اين همايش به شهرستان ملاير اختصاص می‌یابد

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، عبدالعظيم رضايي دوشنبه 24 اردیبهشت در نشست مشترک با مسئولان و فعالان مبل و منبت شهرستان ملایر، اظهار کرد: رويداد «همدان 2018» فرصت مناسبي است تا بتوانيم ظرفيت‌ها و توانمندي‌هاي شهرستان را به گردشگران بشناسانيم و بايد بتوانيم ضمن تبليغ روي داشته‌هايمان گردشگران را با اين ظرفيت‌ها آشنا کنیم.

وي ادامه داد: در زمان‌‌هايي که گردشگران داخلي و يا خارجي به شهرستان می‌آیند، بايد با زيباسازي ورودي شهرها و روستا بتوانيم تأثير مثبتي در ذهن گردشگر ايجاد کنیم.

فرماندار ویژه ملایر تصريح کرد: برنامه‌‌هاي کميته‌‌هاي زيرمجموعه کارگروه ميراث فرهنگي براي رويداد «همدان 2018»، در جلسات شهرستاني کارشناسي و تصويب و براي تأیید نهايي به دبيرخانه کارگروه استاني ارسال کنند

وی در بخش دیگری گفت: حفظ و ارتقاء کيفيت محصولات و برند منبت ملاير يکي از دغدغه‌هاي اصلي و بنيادين مردم و مسئولان شهرستان است که از بدو ثبت ملاير به عنوان شهر ملي مبل و منبت در دستور کار قرار گرفت.

رضایی ادامه داد: حفظ و ارتقاء جايگاه شهرستان و برند منبت ملاير، مستلزم توجه به اين مهم و نظارت دقيق و صحيح بر آن است و مسائل و چشم‌انداز توسعه اين حوزه در ملاير باید بررسي شود و مورد مطالعه قرار گیرد..

وی با تأکید بر اینکه بايد با قدرت و توان بيشتر اين پيشرفت و صعود را دنبال کنيم و بکوشيم تا گستره و اعتبار اين امر در کشور و بيرون ارتقاء يابد، اظهار کرد: ايجاد اعتماد و حفظ اعتبار يک مجموعه نزد جامعه هدف و مشتريان يکي ديگر از ملزومات توسعه يک برند و محصول در بازار است.

فرماندار ويژه ملاير مبحث مشتري‌مداري و عمل به تعهدات را يکي ديگر از دغدغه‌ها و مسائل اين حوزه عنوان کرد و ادامه داد: شناسايي و مقابله با تهديدها و ايجاد فرصت از آنها از راهکارهاي ضروري حفظ داشته‌ها و ارتقاء دستاوردهاست.

وی خاطرنشان کرد: ساماندهی فعالان منبت در حوزه‌هاي توليدکنندگان، فروشندگان و صادرکنندگان در قالب اتاق بازرگاني و ديگر تشکل‌ها، يک ابزار نظارتي توانمند، مورد وثوق و مورد اعتماد در پيشبرد اين امور و بروز و ظهور محصولات و توليدات ما در سطوح ملي و فراملي است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: