• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-9890-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان:

موجودی انبارهای هلال احمر پاسخگوی 2 درصد جمعیت همدان است

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان گفت: در حال حاضر موجودی انبارهای هلال احمر استان تنها پاسخگوی 2 درصد جمعیت همدان است.

دکتر بهروز کارخانه در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با بیان اینکه جمعیت هلال احمر نهادی غیردولتی و مردم‌نهاد است و در همدان درآمدزایی نداریم، اظهار کرد: 22 اقلام مورد نیاز جمع‌آوری شده از مردم در انبار موجود است به طوریکه در حال حاضر این اقلام تنها پاسخگوی 2 درصد جمعیت همدان است و در صورت نیاز از امکانات هلال احمر کل کشور استفاده می‌شود.

وی از خالی شدن انبارهای استان همدان به عنوان استان معین منطقه سخن گفت و بیان کرد: هم‌اکنون انبارهای استان پر شده و لازم است مردم همواره جمعیت هلال احمر را از خود بدانند و کمک‌های خود را به این نهاد تحویل دهند و اطمینان داشته باشند که به بهترین شکل از آنها بهره‌برداری می‌شود و به دست افراد نیازمند می‌رسد.

کارخانه ادامه داد: هلال احمر در صورت بروز حوادث، نیازهای اسکان اضطراری را بر عهده دارد و سایر نیازها از قبیل اسکان موقت و دائم به عهده ارگان‌های دیگر است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان اظهار کرد: نیازسنجی اقلام به صورت آنلاین صورت می‌گیرد و طبق نیازهای مشخص در هر زمان رفع می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در رابطه خسارت‌های وارد شده به استان همزمان با بارش‌های امداد رسانی به موقع انجام گرفته است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: