• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-2293-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رونمایی از کتاب «راز نی» با حضور وزیر علوم در همدان

در آئین نیکوداشت عالم عامل و اسوه اخلاق مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین کمال‌الدین رازینی، مسئول سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بوعلی‌سینا از کتاب مجموعه اشعار و خاطرات این مرحوم با عنوان «راز نی» با حضور وزیر علوم، معاون فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور رونمایی و از خانواده این عالم بزرگ تجلیل شد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، معاون فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور در این آئین، با بیان اینکه وجود عالم وجودی پربرکت و رفتنش خسارت است، گفت: آزادگی و حریت ویژگی حجت‌الاسلام والمسلمین رازینی بود و سایر ابعاد وجودی ایشان در پرتو این آزادگی خود را نشان می‌داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی سه‌شنبه 25 اردیبهشت  اظهار کرد: در جای جای زندگی حجت‌الاسلام والمسلمین کمال‌الدین رازینی تربیت همراه با عمل دیده می‌شود.

وی افزود: نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه بوعلی‌سینا به واسطه حضور حجت‌الاسلام والمسلمین کمال‌الدین رازینی یکی از نهادهای فاخر در کشور است.

رئیس دانشگاه بوعلی‌سینا نیز با بیان اینکه بزرگداشت بزرگانی که حق بزرگی بر دانشگاه دارند، فرصت مغتنمی است، گفت: بزرگداشت بزرگان باید وظیفه ذاتی ما باشد.

دکتر یعقوب محمدی‌فر اظهار کرد: با برگزاری این مراسم می‌خواهیم بخش کوچکی از فضایل این عالم بزرگ را یادآوری کرده و خدمات آن و یاد آن بزرگ را تداوم دهیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: