• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-9797-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار اسدآباد:

سوم خرداد، سرآغازی برای پیروزی‌های سیاسی و دفاعی ایران اسلامی بود

فرماندار شهرستان اسدآباد گفت: سوم خرداد، برگ زرینی از افتخارات ملت ایران در دفاع مقدس و نقطه عطف و سرآغازی برای پیروزی‌های سیاسی و دفاعی ایران اسلامی بود.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، کریم حمیدوند در ستاد حماسه سوم خرداد شهرستان اسدآباد، پیروی از ولایت و رهبری را به عنوان قدرتمندترین سلاح ایمان در پیروزی عملیات فتح خرمشهر برشمرد  و اظهار کرد: ارزش‌ها و پیام‌های سوم خرداد برای نسل جوان باید تبیین شود چرا که بیان افتخارات سوم خرداد، روز ایثار و مقاومت از نقش موثری در ارتقاء روحیه خودباوری جامعه به ویژه در نسل جوان خواهد داشت .

وی با بیان اینکه نباید بگذاریم جوانان از ارزش‌ها و افتخارات انقلاب اسلامی ایران فاصله بگیرند، افزود: در این زمینه لازم است ارزش‌ها و پیام‌های سوم خرداد برای نسل جوان تبیین شود.

حمیدوند با بیان اینکه فتح خرمشهر مرهون جانفشانی‌های رزمندگان اسلام و رهبری امام راحل (ره) بود، ادامه داد: رساترین تعبیر حق را در این زمینه حضرت امام خمینی‌(ره) داشتند که فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

وی خاطرنشان کرد: رشادت، ایثار و ازخودگذشتگی‌های رزمندگان اسلام در عملیات بیت‌المقدس و فتح خرمشهر به قدری تأثیر‌گذار بود که تمام محاسبات دشمن را به طور کامل برهم زد .

فرماندار اسدآباد در ادامه با تأکید بر هدفگذاری برنامه‌های روز سوم خرداد، تصریح کرد: در شهرستان اسدآباد در راستای روز ایثار و مقاومت برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، هنری، ورزشی و دینی با همکاری ادارات ذیربط درنظر گرفته شده است.

وی افزود: برگزاری صبحگاه مشترک، رژه خودروها، برپایی ایستگاه صلواتی، نمایشگاه عکس، کوهپیمایی، همایش راهپیمایی، مسابقات ورزشی، گلباران مزار شهدا و نواختن زنگ مقاومت در مدارس از جمله برنامه‌هایی است که به مناسبت سوم خرداد در این شهرستان برگزار خواهد شد.

حمیدوند با تأکید بر همکاری و تعامل ادارات و دستگاه‌های اجرایی ذیربط در راستای برگزاری هر چه باشکوه برنامه‌های سوم خرداد در این شهرستان یادآور شد: حماسه سوم خرداد از پرافتخارترین مقاطع تاریخ دوران هشت سال دفاع مقدس است که هدف اصلی از بزرگداشت این روز حفظ و نشر آثار و ارزش‌های دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ولایت‌مداری، جهاد، شهادت و خودباوری دینی و ملی است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: