• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-10297-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نشست خبری شبانه ای که سوژه رسانه ها شد

معمول بر این است که نشست های خبری مسئولان با اصحاب رسانه در ساعات اداری برگزار شود اما نشست خبری دیشب یکی از ادارات شهرستان ملایر در ساعت 11 شب خبرساز و تبدیل به سوژه ای ماندگار در کل تاریخ خبری کشور شد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، اینکه به بهانه حضور معاون پارلمانی یکی از سازمان ها و تجلیل از خبرنگاران، زیر باران و در نیمه شب اصحاب رسانه ها را در اداره، خارج از ساعات کاری جمع کرده و تازه جلسه را با نیم ساعت تأخیر شروع کنند به این علت که میهمانان ویژه مشغول صرف شام هستند، شخصیت و جایگاه خبرنگاران و کار خبری را زیر سوال می برد.

در بسیاری از نقاط کشور پس از وقوع حوادث دلخراش و بزرگ ستاد مدیریت بحران روز بعد آن هم با فشار و تهدید جلسات مدیریت بحران را برگزار می کنند، حالا برگزاری این نشست خبری در دل شب بدون اینکه اتفاق فاجعه بار و مهمی رقم خورده باشد، جای سوال دارد و روی تمام جلسات ستاد مدیریت بحران را سفید کرده است!

بنابراین از کلیه مسئولان انتظار می رود برای خبرنگاران ارزش قائل شده و جلساتشان را با هماهنگی قبلی در ساعات اداری برگزار کنند چراکه رفت و آمد برای بانوان خبرنگار فاقد وسیله شخصی در دل شب کاری غیرمنطقی است.

باور کنید اینکه مدیران اجرایی نسبت به سوالات خبرنگاران پاسخگو باشند، محترمانه برخورد کنند، اشتراک نشریات را بپذیرند، حمایت مالی و معنوی از مطبوعات محلی داشته باشند و ارزش کار خبری و اطلاع رسانی های انجام شده را درک کنند، کار طاقت فرسا و دشواری نیست...

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: