• پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-10490-5
  • خبرنگار : 8112
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

شناسایی 4 نقطه آلوده به موادمخدر صنعتی در همدان

مدیر پیشگیری از وقوع جرم دادگستری همدان گفت: به منظور ناامن سازی نقاط آلوده به مواد مخدر صنعتی همایش ضابطین بسیجی توسط این معاونت برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان و به نقل از روابط عمومی معاونت اجتماعی پیشگیری از وقوع جرم دادگستری همدان، حسین عسگری بیان کرد: در اجرای طرح ناامن سازی نقاط آلوده به مواد مخدر صنعتی با استفاده از ضابطین بسیجی و نیز حسب توافق نامه منعقده ما بین معاونت اجتماعی پیشگیری از وقوع جرم دادگستری همدان با سازمان های مردم نهاد، همایش آموزش ضابطین بسیجی در جهت اجرای طرح فوق در اردیبهشت ماه سالجاری در استان همدان برگزار می شود.

وی ادامه داد: این طرح که توسط حوزه امنیتی و انتظامی معاونت اجتماعی پیشگیری از وقوع جرم دادگستری همدان اجرا می شود کمک شایانی خواهد کرد که ظرفیت جناحی مجرمان مرتکب تولید و توزیع مواد مخدر صنعتی کاهش داده و منجر به پیشگیری از وقوع جرم مذکور کند.

عسگری خاطرنشان کرد: این در حالی است که در اجرای موفق این طرح با همکاری دستگاه های متولی امر مبارزه با مواد مخدر در مرحله اول تعداد چهار نقطه آلوده به مواد مخدر صنعتی شناسایی و طرح مذکور در مرحله نخست در این مناطق اجرا خواهد شد.

وی در پایان گفت: به منظور آشنایی ضابطین در راستای آگاه سازی آنان برای اجرای هر چه بهتر این طرح در قالب کارگاه آموزشی توسط این معاونت برگزار و آموزش های لازم به آنان داده شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: