• سه شنبه ۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-2590-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : گفتگو

سخنگوی شورای شهر همدان:

سایت‌موزه میدان امام همدان 3 ماهه ساخته می‌شود

سخنگوی شورای اسلامی شهر همدان گفت: نقشه اجرایی سایت‌موزه میدان امام خمینی(ره) شهر همدان اوایل خردادماه به شهرداری تحویل داده شده است.

کامران گردان در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود ساخت سایت‌موزه در میدان امام(ره) تا سه ماه آینده به اتمام برسد، افزود: در حال حاضر نقشه اجرایی سایت‌موزه به شهرداری تحویل شده و بر اساس این نقشه فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه پیمانکار این سایت به مناقصه گذاشته شده است، ادامه داد: پس از انتخاب پیمانکار عملیات احداث این مجموعه به صورت جدی آغاز خواهد شد.

گردان با بیان اینکه یک میلیارد و 300 میلیون تومان اعتبار برای ساخت سایت‌موزه برآورد شده است، یادآور شد: مشکلی برای تأمین بودجه در این سایت وجود ندارد و به محض انتخاب پیمانکار ساخت مجموعه آغاز می‌شود.

سخنگوی شورای شهر همدان تأکید کرد: ساخت سایت‌موزه میدان امام خمینی(ره) تا قبل از شهریورماه و پیش از آغاز رویداد « همدان2018» به اتمام خواهد رسید.

وی ادامه داد: در ساخت سایت‌موزه درب ورود و خروج تعبیه نشده و بلیط‌فروشی در این مجموعه نخواهیم داشت و بازدید برای همگان رایگان است.

این عضو شورا در پایان گفت: برای غنی شدن موزه علاوه بر اشیاء تاریخی کشف شده در میدان امام، اشیایی که به تازگی از بازار همدان کشف شده نیز در معرض نمایش گذاشته می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: