• چهارشنبه ۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-3390-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ساختمان جدید کمیته امداد همدان افتتاح شد

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان همدان هزینه احداث ساختمان جدید کمیته امداد را 4 میلیارد و 700 میلیلون تومان اعلام کرد و گفت: شاید ساخت ساختمان جدید کمیته امداد، توجیه فنی نداشته باشد اما با هدف احترام و توجه به نظر مردم این اقدام را انجام داده‌ایم و امیدواریم مردم این خدمت را بپذیرند .

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، پیمان ترکمانه چهارشنبه 9 خرداد در آئین افتتاحیه ساختمان جدید کمیته امداد استان همدان، اظهار کرد: ساختمان سابق کمیته به علت اینکه در منطقه لاکچری شهر قرار داشت، مورد نقد مردم همدان بود و مجبور به انتقال ساختمان کمیته امداد به منطقه‌ای در پایین‌شهر همدان شدیم.

وی با بیان اینکه این بنا در زمینی با متراژ 2 هزار و 200 مترمربع احداث شده است، افزود: این زمین در سال 80 توسط کمیته امداد خریداری شده و در سال 90 پروژه ساخت ساختمان اداری کمیته به منظور استقرار مدیریت شهرستان همدان آغاز شد که با آمدن فتاح، رئیس کمیته امداد، مدیریت شهرستان منحل شد و ادارات شهر همدان همه زیرنظر اداره‌کل به فعالیت خود ادامه دادند و هم‌اکنون این ساختمان به عنوان اداره‌کل کمیته امداد استان تکمیل شده و به بهره‌برداری رسیده است.

ترکمانه تعداد طبقات ساختمان را سه طبقه اعلام کرد و ادامه داد: واحدهای ستادی در طبقات بالاتر و حوزه‌های مالی و اداری در طبقه وسط و حوزه‌های مشارکت‌های اجتماعی و اشتغال که مراجعه‌کنندگان بیشتری دارد به همراه اتاق‌های فناوری اطلاعات، کنفرانس و نمازخانه در طبقه همکف استقرار داده شده است.

وی میزان اعتبار صرف شده برای احداث این پروژه را اعلام کرد و گفت: 4 میلیارد و 700 میلیلون تومان برای تملک زمین و ساخت بنا صرف شده و ساختمان به گونه‌ای ساخته شده که ارباب رجوع مشکلی نداشته باشند.

مدیرکل کمیته امداد استان همدان در ادامه تأکید کرد: شاید ساخت این پروژه توجیه فنی نداشته باشد اما با هدف احترام و توجه به نظر مردم این اقدام را انجام داده‌ایم و امیدواریم مردم این خدمت را بپذیرند .

ترکمانه با اشاره به کم بودن میزان مراجعات ارباب‌رجوع به کمیته امداد اظهار کرد: هر ساله در ماه مبارک رمضان در هفته اکرام ایتام مراسمی داریم که در محوطه اداره ضیافت افطاری با حضور ایتام و حامیان آنان برگزار می‌شود و فرصتی برای دیدار و ملاقات آنان فراهم می‌آید تا حامیان هدایای خود را به ایتام تحت پوشش خود اهدا کنند و از نزدیک با آنان گفتگویی داشته باشند.

وی به راه‌اندازی بازارچه توانمندی‌های تحت پوششان کمیته امداد اشاره کرد و گفت: تعداد 21 غرفه به خانواده‌های تحت پوشش که اقدام به اشتغالزایی کرده‌اند، اختصاص داده شده تا تولیدات خود را به فروش برسانند و غرفه‌ای در محوطه کمیته تعبیه شده تا مردم با مراجعه به آن ایتام معرفی شده را مورد حمایت و سرپرستی غیرمستقیم خود قرار دهند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: