• شنبه ۱۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-3691-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده همدان:

رویداد «همدان 2018» کار بزرگ و تحولی در همدان است

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه رویداد «همدان 2018» کار بزرگ و تحولی در همدان است، گفت: گردشگری روز به روز شتاب گرفته و اشتغال پایداری در استان ایجاد می‌کند.

به‌گزارش ایسنا، منطقه همدان، امیر خجسته شنبه 12 خرداد در آئین آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی شهرداری همدان، با اشاره به وحدت و همدلی مسئولان استان، اظهار کرد: 200 پروژه عمرانی نتیجه همدلی شورای شهر و شهرداری است و امروز همدان یک الگو برای سایر استان‌هاست.

وی با بیان اینکه حاشیه‌سازی باعث می‌شود 4 سال فرصت از دست برود، تصریح کرد: این وحدت و همدلی باعث شده کارهای بزرگی در همدان انجام شود و همه مسئولان به فکر انجام امور بوده و از حاشیه به دور هستند.

خجسته با تأکید بر اینکه امروز به وحدت موجود در استان مباهات می‌کنیم، یادآور شد: کارهای همدان شتاب گرفته و این موضوع موجب ایجاد امید در مردم می‌شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی خطاب به مدیران استان تأکید کرد اجازه حاشیه‌سازی در استان داده نشود و افزود: نمایندگان و مدیران استان با تمام توان در خدمت شهرداری بوده و پروژه‌ها را پیگیری و همراهی خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه مردم مطالبه‌گر هستند و همدان را با شهرهای دیگر قیاس می‌کنند، اظهار کرد: در آینده نزدیک همدان جایگاه خود را در سطح بین‌الملل پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: