• شنبه ۱۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-992-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار همدان مطرح کرد

از پاس‌کاری مردم در شهرداری تا افزایش ریسک‌پذیری مدیران در همدان

استاندار همدان با بیان اینکه میز خدمت یکی از خدمات شایسته دولت تدبیر و امید به ارباب‌رجوع است، گفت: باید مردم را در ادارات و امور اداری کمتر خسته کنیم تا ارباب‌رجوع کمترین زمان را سپری کرده و بهترین خدمت و پاسخ را دریافت کند.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، محمدناصر نیک‌بخت شنبه 12 خرداد در شورای راهبری و توسعه مدیریت استان همدان، افزود: در مورد اجرای میز خدمت در ادارات و دستگاه‌های دولتی باید افراد آگاه و توانمند در این حوزه گماشته شوند و خود مدیر دستگاه نیز بر فعالیت آن نظارت داشته باشد.

وی یادآور شد: میز خدمت به ویژه برای شهرداری‌ها بسیار کاربردی است چرا که مردم در شهرداری‌ها بیشتر پاس‌کاری می‌شوند و این مهم می‌تواند کمک‌دهنده باشد.

نیک‌بخت با بیان اینکه با راه‌اندازی این میز باید از همه ادارات سرکشی و وضعیت میز خدمت اطلاع‌رسانی شود، اضافه کرد: امروز 200 پروژه با 400 میلیارد تومان اعتبار توسط شهرداری کلنگ‌زنی شد که کار بزرگی است و همه باید کمک کنند تا به سرانجام برسد.

وی تصریح کرد: برخی مدیران کار نمی‌کنند تا کسی کاری به آنها نداشته باشد اما این بدترین ظلم به مردم است اگر مدیر این‌چنینی با وجدان خود رجوع کند، باید میز مدیریت را به اهل خدمت بسپارد.

استاندار همدان با بیان اینکه مدیران تنبلی نکنند و از دیگران واهمه نداشته باشند، ادامه داد: مدیر باید برای مردم خطر کرده و کار کند که خوشبختانه 90 درصد مدیران استان همدان اهل کار و خدمت هستند.

وی با اشاره به اینکه ریسک و خطرپذیری در مدیران افزایش یافته است، تصریح کرد: شرایط برای جهش و خیز در استان همدان آماده است به طوریکه در رویداد 2018 باید نشان دهیم همدان شایستگی امپراطوری 500 ساله را داشته است.

نیک‌بخت در بخش پایانی سخنانش با اعتقاد بر اینکه ارزیابی و ارزشیابی جشنواره شهید رجایی را همیشه رفع تکلیفی دیدیم، خاطرنشان کرد: در جشنواره امسال همه موارد دیده شود و هیچ ملاحظه‌ای وجود نداشته باشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: