• دوشنبه ۱۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-2394-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

مدیرکل بنیاد شهید استان همدان:

آثار امام(ره) با سهولت در اختیار نسل جوان قرار گیرد

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران همدان تاکید کرد: سیره بنیانگذار جمهوری انقلاب اسلامی باید به صورت صحیح و روش های مختلف برای الگوگیری به نسل جوان معرفی شود به طوریکه آثار امام راحل باید با سهولت در اختیار قرار گیرد.

ناصر عارف در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با بیان اینکه فرهمندی امام خمینی(ره) قلوب ایرانیان را تسخیر کرد، افزود: بنیانگذار جمهوری انقلاب اسلامی با انگیزه الهی برای دفاع از وطن، ارزش های دین و عزت در مقابل طاعوت ایستادگی کردند.

وی اضافه کرد: ایشان 15 سال تبعید و دوری از وطن را تحمل کردند و این موضوع نیز باعث شد در دوران دفاع مقدس نگاه همه به زبانشان باشد و رضایت خداوند را در رضایت امام(ره) می دیدند و بدون دستور ایشان کاری انجام نمی دادند بر همین اساس بود که ایشان در وصیتنامه خود نوشتند؛ "با دلی آرام و قلبی مطمئن به جایگاه ابدی سفر می‌کنم".

عارف ادامه داد: بنیانگذار جمهوری انقلاب اسلامی در طول زندگی پرثمری که داشتند تمام تلاششان برای خدمت به مردم بود اینگونه است که همه شهدا در وصیتنامه خود دفاع از ولایت و امام و امت را ذکر کرده اند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران همدان با اشاره به اینکه امروزه مسلمانان در هر کجای جهان در راستای تکریم شخصیت ایشان فعالیت می‌کنند، اظهار کرد: استکبارستیزی، شجاعت، سخاوت، شهامت و دیگر ویژگی های بارز امام راحل برای نسل جوان گفته شود تا آنان همچون نسل ما ایشان را الگوی خود قرار دهند.

وی تصریح کرد: دشمنان ساکت ننشسته و با شبهه افکنی و زیر سوال بردن باورهای امام راحل در جهت نا کارآمد جلوه دادن این انقلاب و نظام سخت در تلاش هستند پس وظیفه همگانی است که در تکریم امام(ره) و برگزاری سالگرد رحلت ایشان بکوشیم و به نسل جوان معرفی کنیم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان در پایان یادآور شد: دشمن در تلاش بمباران ارزش های ما است و علیه آنها باید در راستای تبیین اهداف امام خمینی(ره) تلاش کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: