• پنجشنبه ۱۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-1392-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

/حمایت از فلسطین؛ آبرو برای ایران/

خجسته: ایران از حقانیت مردم فلسطین عقب‌نشینی نمی‌کند

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور مردم ایران در راهپیمایی روز قدس سیلی محکم بر دهان دشمنان بوده و نشان از ایستادگی و عدم عقب نشینی مردم از حقانیت فلسطین خواهد بود.

امیر خجسته در گفت وگو با ایسنا، منطقه همدان، درباره ضرورت راهپیمایی روز قدس، اظهار کرد: باتوجه به فرمایش امام راحل درباره فلسطین که آن را قلب تپنده اسلام معرفی می کردند، پس روز قدس که روز احیای اسلام است، باید به بهترین شکل ممکن و باشکوه برگزار شده و به جهانیان نشان داده شود که مسلمانان فرمان ولی امر خود را نصب العین خود قرار می دهند.

وی افزود: دشمن گمان می کند بعد از تحریم ها و فشاری که به مردم وارد شده، مردم ما سکوت کرده و عقب نشینی خواهند کرد در صورتی که مردم ما هرگز از دفاع از منافع اسلام خسته نمی شوند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس بیان کرد: همه افرادی که عرق مذهبی و ملی دارند در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهند کرد و پویشی اثرگذار و بی سابقه را در طی سالیان اخیر رقم خواهند زد.

وی تاکید کرد: انتقال سفارتخانه آمریکا به قدس و تأکید مقام معظم رهبری در روز رحلت امام(ره) از مهمترین انگیزه های مردم برای شرکت در راهپیمایی است.

خجسته اظهار کرد: در مجلس شورای اسلامی بنا به پیشنهاد بنده، قدس به عنوان پایتخت دائمی و همیشگی فلسطین انتخاب و تصویب شده است که به نوعی تودهنی بزرگی بردهان یاوه گویان آمریکایی خواهد بود.

وی بااشاره به حضور رؤسای مجالس ۴۱ کشور خارجی در ایران، تصریح کرد: در اتحادیه بین مجالس با رؤسای مجلس کشورهای مختلف، حقانیت قدس برای همه جهانیان بیان شد که این نشان از بین المللی شدن قدس برای مسلمانان است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: