• پنجشنبه ۱۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-1492-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

حاجی بابایی: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس امنیت کشور را به دنبال دارد

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: روز قدس و حضور مردم امنیت کشور، پویایی اقتصاد، اشتغال، وحدت ملی، اقتدار و عزت ملی را به دنبال خواهد داشت.

حمیدرضا حاجی بابایی در گفت وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: روز قدس روز دفاع از مظلومین و دفاع از مردم فلسطین یعنی مردمی که از همه مسلمانان و همه آزادگان جهان درخواست کمک دارند، نامگذاری شده است.

وی با تاکید بر اینکه قرآن به ما تاکید می کند وقتی مظلومی از ما درخواست کمک کرد حتی اگر غیرمسلمان بود باید به وی کمک کرد، افزود: ازآنجایی که جهان اسلام مورد تجاوز مستقیم رژیم ایالت متحده و دولت آمریکا قرار گرفته است امسال روز قدس از رنگ و بوی متفاوت تری برخوردار خواهد بود‌.

وی تصریح کرد: انتقال سفارتخانه آمریکا از تل آویو به بیت المقدس تجاوز آشکار به حقوق مسلمانان و توهین و تحقیر آنها محسوب می شود.

حاجی بابایی با بیان اینکه روز قدس امسال از ویژگی خاصی برخوردار است، خاطرنشان کرد: باوجود اقدامات و تهدیداتی که در برجام علیه ملت ایران شکل می گیرد، ما باید با یکپارچگی، وحدت و حضور گسترده بتوانیم پاسخی محکم به آمریکا و کشورهایی که علیه ایران توطئه می کنند، بدهیم.

وی ادامه داد: مردم ایران با وجود دلخوری هایی که از برخی ناکارآمدی ها وجود دارد و از وضعیت اقتصادی به ویژه در ماه های اخیر گلایه دارند، بااین حال با یک تیزبینی و عمق نگری فردا در حمایت از آرمان های نظام، راه اهل بیت و قرآن و حمایت از همه مستضعفان جهان، حضور گسترده و معناداری را خواهند داشت.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس بیان کرد: پیشاپیش از همه مردم ایران به خاطر بزرگیشان تشکر کرده و دعوت می کنیم از همه مردم با حضور گسترده و معنادار خود، باری دیگر برگ زرینی را به کتاب انقلاب اسلامی اضافه کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: