• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-1792-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/حمایت از فلسطین؛ آبرو برای ایران/

سردار آبنوش: توان و اقتدار کشور خاری بر چشم دشمنان است

معاون سابق هماهنگ‌کننده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی ده‌ها کشور علیه رژیم صهیونیستی راهپیمایی کرده و نهایت کینه خود را نسبت به سیاست‌های ضددینی و انسانی آنها اعلام کردند.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، سردار سالار آبنوش ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه شهر همدان و در جمع راهپیمایان، با بیان اینکه در آستانه 40 سالگی انقلاب هستیم و کشور در این سالها پنجه در پنجه دشمن در حال مبارزه است، افزود: باید دید این همه دشمنی استکبار در طول 40 سال حیات انقلاب نشانه ضعف ما بوده یا پیروزی که قطعا نشانه پیروزی بوده است.

معاون سابق هماهنگ‌کننده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) اظهار کرد: امروزه کسانی هستند که علیه انقلاب اسلامی سیاه‌نمایی می‌کنند و درصدد نشان دادن ناکارآمدی این نظام هستند اما ما توانسته‌ایم ستون دشمن را به لرزه درآوریم چرا که اگر موفق نبودیم این همه دشمنی علیه ما وجود نداشت.

وی با تاکید بر اینکه با اتکا به خداوند متعال و وحدت کلمه و مشی مقاومت از توطئه‌های دشمن عبور کرده‌ایم، ادامه داد: دشمن با انواع تحریم‌ها و تهدیدها درصدد از بین بردن انقلاب اسلامی بود اما ناکام ماند، دشمن با تحمیل جنگ هشت ساله، همه‌جانبه به نظام و مردم ما حمله‌ور شد و با تحریم وسیع همه درها را به روی ما بست.

این فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به فتنه‌ سال 88 و ممانعت برای ورود علم و تکنولوژی به کشور، از اعمال جنگ نیابتی با داعش، تکفیری و النصره ملعون و محاصره اقتصادی و علمی دشمن سخن به میان آورد و گفت: یکی از این موارد برای از بین بردن کشور کافی بود اما ملت ایران توانست در مقابل این توطئه‌ها نیز با قدرت بایستد.

وی با بیان اینکه نمی‌دانم چرا عده‌ای با این همه مقاومت و پیروزی و عنایت خداوند باز سستی دارند و می ترسند؟ افزود: چرا توکل عده‌ای سست شده و به دشمن تکیه می‌کنند؟ مگر نه این است که هرگاه به دشمن اعتماد شد ضربه خوردیم.

سردار آبنوش خطاب به مغرضان گفت: ما فرمانده عزیز خود سردار همدانی را برای پیشرفت ملت بزرگ ایران تقدیم کردیم؛ به ما اتهام نزنید که نمی‌گذارید پیشرفت کنیم!!

وی هدف از توطئه‌های دشمن را پیشگیری از انقلاب‌ در دیگر کشورهای اسلامی دانست و ادامه داد: دشمن می‌خواست شکست‌های جبهه استکبار را جبران کند اما هر بار ورود کرد پیروزی از آن ما بود و ما با تاریخ زنده روبرو هستیم.

معاون سابق هماهنگ‌کننده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) با بیان اینکه ما در بطن حوادث رشد کرده‌ایم و دشمن امروز با وجود عدم میل باطنی ما را پذیرفته است، تأکید کرد: بدانید هرجا مقاومت نشان داده‌ایم پیروز بوده‌ایم.

سردار آبنوش با اشاره به اینکه اگر ایثار مادران نبود که فرزندان خود را به جبهه‌ها بفرستند آیا شرایط ما اینطور بود که دشمن ما را به رسمیت بشناسند؟ گفت: امروز یک کشور زرهی هستیم و حمله دشمن باعث شده یگان‌های پیچیده را برای مقابله با زیاده‌خواهی دشمنان طراحی کنیم به طوریکه قبلاً موشک نداشتیم اما امروز یک کشور مقتدر موشکی هستیم.

وی با تأکید بر اینکه امروز رادارهای سه‌بعدی، پهبادها و ماهواره‌هایی داریم که توسط فرزندان این مملکت ساخته شده است، افزود: توان و اقتدار امروز کشور خاری بر چشم دشمنان است که در سایه مدیریت قوی به دست آمده است.

آبنوش با بیان اینکه رهبر آزاده، شجاع، مدیر و مدبر ما منطق قرآن کریم را سرلوحه کار خود قرار داده و در سایه آن هر روز پیروزی و اقتدار نصیب ما می‌شود، گفت: توجه به آرمان‌های انقلاب اسلامی مولفه بعدی است که با وجود گذشت 40 سال تغییر نکرده و با تاسی از اهل بیت(ع) در حرکت هستیم.

سردار آبنوش با بیان اینکه دشمن به دنبال تغییر رفتار مردم ایران با حاکمیت است، اظهار کرد: در این شرایط باید مردان پاکدست در قرارگاه جبهه اقتصادی کار را به دست بگیرند، نه افرادی با دستمال‌های کثیف که به لطف خداوند از این مرز نیز عبور خواهیم کرد.

معاون سابق هماهنگ‌کننده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) با اشاره به اینکه دشمن به توانمندی ما پی برده و پشتیبانی ما را از نظام کشف کرده است، یادآور شد: اگر امروز سختی، تحریم و مشکلات وجود دارد انصاف به خرج دهید و واقعیت را ببینید، ضمن اینکه این همه سختی به خاطر مقاومت در برابر دشمن و پیروی از اهل بیت(ع) است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: