• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 973-8397-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/حمایت از فلسطین؛ آبرو برای ایران/

تنها راه نجات فلسطین، مقاومت و انتفاضه است

 یکی از اساتید حوزه و دانشگاه ملایر با بیان اینکه رژیم صهیونیستی امروز رو به اضمحلال است، گفت: تنها راه نجات فلسطین، مقاومت و انتفاضه است.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، حجت الاسلام والمسلمین احسان ترکاشوند جمعه 18 خرداد ماه همزمان با روز جهانی قدس در جمع راهپیمایان ملایر، با بیان اینکه انتفاضه های اول، دوم و سوم شکل گرفته و انتفاضه های بعدی نیز علاوه بر سنگ با موشک درحال شکل گیری است، اظهار کرد: فلسطین قطعاً آزاد می شود و به مردم برمی گردد و در آنجا دولت فلسطینی تشکیل خواهد شد و در اینها هیچ تردیدی نیست، اما بدنامی آمریکا و بدنامی غرب برطرف نخواهد شد

وی ادامه داد: کسانی که در ریختن خون فلسطینیان شریک اند و هر کشوری که رژیم صهیونیستی را به رسمیت بشناسد، در اشغال این کشور سهیم است.

این مدرس حوزه و دانشگاه افزود: برخی از کشورها رژیم صهیونیستی را به رسمیت می شناسند اما برخی کشورها همانند آل سعود شریک آنها و در جرم و جنایت های رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین، حامی آنها هستند.

وی اضافه کرد: جمهوری اسلامی ایران از جمله کشورهایی است که هیچ گاه رژیم صهیونیستی را به رسمیت نمی شناسد و تا پیروزی نهایی فلسطین از ملت مظلوم آن حمایت می کند.

ترکاشوند با تأکید بر اینکه کشورهای مسلمان نباید نسبت به ملت فلسطین ساکت باشند، گفت: طبق بیانات مقام معظم رهبری، 25 سال آینده دیگر رژیم صهیونیستی وجود ندارد و این تنها سخن رهبری نیست، بلک تدبیر عقلانی است.

این مدرس حوزه و دانشگاه با بیان اینکه ملت مسلمانان منطقه از مردم فلسطین و غزه دفاع و حمایت می کند، خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی که سرزمین فلسطین را جولانگاه کودک کشان و مستکبران و خونخواران، قرار داده باید بداند که این سرزمین به دست صاحبان اصلی اش می رسد و این وعده الهی است.

وی تصریح کرد: آمریکا تصور کرده است با انتقال سفارت خود از تل آویو به قدس شریف می تواند آنجا را به سفارتخانه خود تبدیل کند اما همانطور که صدامیان نتوانستند خرمشهر را برای خود نگه دارند، آمریکا و رژیم صهیونیستی نیز نمی توانند فلسطین را برای خود نگه دارند.

ترکاشوند اقدام سخیف و غیرقانونی ترامپ، رئیس جمهور بی‌خرد ایالات متحده آمریکا در انتقال سفارت‌خانه این کشور به بیت‌المقدس و به رسمیت شناختن قدس شریف به‌عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را به شدت محکوم کرد.

وی آزادی بیت‌المقدس و حمایت از مردم مسلمان و ستم‌دیده فلسطین را همچنان "اولویت اول جهان اسلام" دانست و هرگونه اقدام و تلاشی که بخواهد این اولویت را خدشه‌دار و اذهان امت اسلامی را از آن منحرف سازد، تقبیح عنوان کرد.

این مدرس حوزه و دانشگاه با بیان اینکه مردم فلسطین هرگز از تفنگ های آماده به شلیک رژیم صهیونیستی ترسی به دل ندارند، گفت: در آستانه روز قدس در راهپیمایی بازگشت مردم فلسطین تاکنون، فلسطینیان200 شهید دادند و امروز زمینه برای پیروزی ملت بی دفاع فلسطین مهیاتر است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: