• شنبه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 973-8597-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : گفتگو

راه‌اندازی کلینیک اورژانس دندانپزشکی اسدآباد در آینده نزدیک

رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد از راه‌اندازی کلینیک اورژانس دندانپزشکی این شهرستان در آینده نزدیک خبر داد.

دکتر محمد محبوبی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: کلینیک اورژانس دندانپزشکی در مرکز آموزشی درمانی بیمارستان قائم(عج) شهرستان در حال پیگیری بوده و این کلینیک به‌زودی به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی گفت: کلینیک اورژانسی دندانپزشکی به صورت شبانه‌روزی در بیمارستان مستقر بوده و در صورت مراجعه بیمار مشکلات اورژانسی دندان مراجعه‌کننده مرتفع خواهد شد.

محبوبی در ادامه با بیان اینکه کلینیک تخصصی و پلی‌کلینیک ویژه تخصصی دانشکده علوم پزشکی اسدآباد در دو شیفت صبح و عصر در حال ارائه خدمات به بیماران و شهروندان اسدآبادی است، افزود: هم‌اکنون 22 متخصص در رشته‌های مختلف جراح چشم، زنان و زایمان، داخلی، جراح عمومی، گوش و حلق و بینی، ارتوپد، مغز و اعصاب، اعصاب و روان، پاتولوژی، رادیولوژی، قلب و عروق و اطفال در مراکز درمانی دانشکده علوم پزشکی اسدآباد مشغول به فعالیت هستند.

وی خاطرنشان کرد: کلینیک تخصصی قائم(عج) در مرکز آموزشی درمانی قائم(عج) و پلی‌کلینیک ویژه تخصصی امید در مرکز شهر و برای دسترسی آسان مردم به خدمات تخصصی درمانی و در راستای طرح تحول نظام سلامت آماده ارائه خدمات به همشهریان و مراجعان از شهرهای همجوار است.

رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد یادآور شد: از ابتدای سال تا کنون در دو کلینیک تخصصی دانشکده بیش از 14 هزار بیمار پذیرش شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: