• شنبه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-2994-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اجلاس جهانی گردشگری آبان ماه در همدان برگزار می شود

مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر گفت: تمام تلاش خود را برای هرچه بهتر برگزار شدن نشست اعضای سازمان گردشگری انجام خواهیم داد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، حمیدرضا یاری شنبه 19  خرداد در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: نشست اعضای سازمان گردشگری هرساله در یکی از کشورها برگزار می شود که تلاش کردیم این نشست امسال در همدان برگزار شود.

وی افزود: برنامه های این نشست توسط سازمان جهانی گردشگری برنامه ریزی می شود که ما در همدان فقط میزبان این برنامه بوده و در روز پایانی این نشست بازدیدی از مکان های گردشگری همدان انجام خواهد پذیرفت.

مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر تصریح کرد: سازمان جهانی گردشگری دارای ۵۰۰ عضو وابسته است که دغدغه ما و سازمان حضور حداکثری کشورهای اعضا در این نشست است.

وی درباره زمان برگزاری نشست نیز گفت: ۱۲ تا ۱۴ نوامبر مصادف با ۲۱ تا ۲۳ آبان ماه با موضوع گردشگری و توسعه پایدار این نشست در همدان برگزار می شود.

شهردار همدان نیز در این جلسه گفت: ساماندهی ورودی ها جزئی از تکالیف اصلی مدیریت شهری است که در حال حاضر ساماندهی حداقلی و زیباسازی ورودی های همدان با کاشت گونه های گل آغاز شده اما طرح کلی ساماندهی ورودی ها در بحث تملک ها و توافق با مالکان آماده شده است.

عباس صوفی افزود: چندین سال بود که شهرداری به بحث ساماندهی ورودی ها اقدامی نکرده بود اما از سال گذشته ساماندهی ورودی ها کلید خورد و سعی می شود در نخستین فرصت ورودی های استان تعیین تکلیف شوند.

وی اظهار کرد: در عید سالجاری ۴ میلیون گل و ۳۰ هزار نهال در سراسر شهر برای زیباسازی و جلب نظر مسافران کاشته شده است.

صوفی خاطرنشان کرد: کمیته تبلیغات رویداد برعهده شهرداری است که در این رابطه طرحی جامع و کامل جمع بندی و به استانداری ارائه شده است

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: