• دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-5691-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : گفتگو

وجود 400 دستگاه تاکسی فرسوده در همدان

مدیر معاونت تاکسیرانی و حمل و نقل بار شهری و حومه شهرداری همدان با بیان اینکه 3500 دستگاه تاکسی در شهر همدان فعالیت دارند، گفت: 1000 دستگاه تاکسی مازاد در شهر وجود دارد که در روز عید سعید فطر در تمامی نقاط شهر پراکنده خواهند شد.

مهران حاجیان در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با اشاره به اینکه 4600  تاکسیران همدانی در همه مراسمات ملی و مذهبی آماده خدمت هستند، اظهارکرد: تاکسی‌ها طبق روال معمول در روز عید سعید فطرفعالیت خود را خواهند داشت.

وی با تأکید براینکه تاکسی‌های تولیدی قبل از سال 87 باید نوسازی شوند، تصریح کرد: در حال حاضر 400 دستگاه تاکسی در همدان فرسوده بوده و نیاز به نوسازی دارد.

حاجیان با اشاره به واگذاری خودروهای آریو و برلیانس به خطوط تاکسیرانی همدان، بیان کرد: در سالجاری 10 دستگاه تاکسی آریو وارد خطوط تاکسیرانی همدان شده است و تاکسیرانان برای خرید خودروی برلیانس نیز ثبت نام کرده‌اند.

مدیر معاونت تاکسیرانی و حمل و نقل بارشهری و حومه شهرداری همدان از پرداخت وام 28 تا 40 میلیونی خرید خودرو به رانندگان تاکسی خبرداد و یادآور شد: برای رانندگانی که از این خودروهای جدید خریداری می‌کنند بسته‌های تشویقی درنظر گرفته شده است.

وی در ادامه با اشاره به  پیگیری راه‌اندازی کارت بلیت الکترونیک در تاکسی‌های همدان، افزود: موضوع از طریق مذاکره با بانک شهر و چند بانک دیگر پیگیری می‌شود .

حاجیان گفت: چند شهر در کشور این طرح را اجرا کرده اما اکنون با مشکل مواجه شده‌اند که نمی‌خواهیم تجربه آنها را تکرار کنیم؛ متاسفانه مدل موفقی در کشور وجود ندارد که کار طبق آن پیش رود و حساسیت بسیار بالاست.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: