• سه شنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 973-10097-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار اسدآباد اعلام کرد

برخورد قضایی با منازل هدایت‌کننده فاضلاب‌خانگی به کوچه و خیابان‌های اسدآباد

فرماندار شهرستان اسدآباد گفت: منازلی که فاضلاب خانگی خود را در محله محمودبیگی به کوچه و خیابان‌ها هدایت کنند، با آنان برخورد قضایی خواهد شد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، کریم حمیدوند در حاشیه بازدید از وضعیت فاضلاب خروجی شهرستان اسدآباد به منظور ایجاد راهکارهای اجرایی برای جلوگیری از مشکلات زیست‌محیطی و شیوع بیماری، افزود: فاضلاب محله محمودبیگی شهر اسدآباد از لحاظ زیست‌محیطی وضعیت بدی را به وجود آورده بنابراین در این بازدید مقرر شد شبکه بهداشت به عنوان شاکی از تمام منازل محله محمودبیگی که فاقد چاه جذبی بوده و به شبکه فاضلاب وصل نیستند و فاضلاب خانگی خود را به کوچه و خیابان‌ها هدایت می‌کنند، شکایت کرده و در مرجع قضایی برخورد قضایی لازم با مالکان این منازل انجام شود.

وی افزود: تا رسیدگی به این امر توسط شبکه بهداشت فعلا مقرر شد شهرداری فاضلاب‌های موجود را ساماندهی کند و نسبت به تخلیه آب‌های تجمع شده و هدایت به کانال اقدامات لازم را انجام دهد.

حمیدوند در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر شهر اسدآباد دارای 19 هزار و 200  مشترک آب شهری بوده و تا کنون 7 هزار و 200 انشعاب فاضلاب در این شهر واگذار شده است، خاطرنشان کرد: امسال پنج هزار انشعاب جدید شبکه انتقال فاضلاب شهری در اسدآباد واگذار خواهد شد.

وی در رابطه با اجرای طرح شبکه فاضلاب شهر اسدآباد نیز گفت: در مجموع 78 کیلومتر فاضلاب برای شهر اسدآباد طراحی شده که تا کنون 98 درصد این طرح با 19 میلیارد تومان اجرا شده است.

فرماندار شهرستان اسدآباد در ادامه با بازدید از پیشرفت فیزیکی کنارگذر و زیرگذر مسیر شمس‌آباد به خبرنگار ایسنا گفت: با توجه به اعتراض برخی از مردم روستای شمس‌آباد در رابطه با احداث کمربندی و قطع شدن راه روستا بازدید و بررسی‌های لازم انجام شد.

وی ادامه داد: در حال حاضر پروژه زیرگذر در حال انجام است و قطع به یقین این طرح در کاهش تصادفات از نقش موثری برخوردار خواهد بود.

حمیدوند گفت: منافع برخی از افراد با ایجاد زیرگذر به علت بن‌بست شدن کوچه گویا با  مشکل مواجه بوده و با اعتراض به این امر، در همین راستا با تبدیل زیرگذر از حالت مستقیم به حالت منحنی خوشبختانه مشکل این افراد مرتفع شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: