• سه شنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-5791-5
  • خبرنگار : 8112
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون حمل‌ونقل راهداری استان همدان خبر داد

سنتی‎نگری، گریبانگیر حمل و نقل مسافربری

معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان با تأکید بر اینکه سنتی‌نگری نباید گریبانگیر حمل و نقل مسافربری شود، گفت: خدمات حمل و نقل مسافربری باید به‌روز باشد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، مصطفی پناهنده در پنجمین نشست کارگروه ارتقاء سطح خدمات مسافری استان همدان، تسهیل در ارائه خدمات حمل و نقل مسافربری را امری ضروری برشمرد و افزود: توسعه خدمات شركت‌های مسافربری باید در قالب ارتقاء سطح خدمات، افزایش رقابت‌پذیری و رونق فضای كسب و كار باشد.

وی اظهار کرد: توسعه خدمات باید به گونه‌ای باشد که شرکت‌ها بتوانند خدمات مناسب و مطلوبی را به مردم ارائه دهند.

پناهنده با ابرازامیدواری از وضعیت ناوگان اتوبوسی استان خاطرنشان کرد: خوشبختانه وضعیت ناوگان اتوبوسی استان در شرایط مطلوب و مناسبی است.
وی نصب سامانه سپهتن را از جمله مزایا برای رانندگان ناوگان مسافربری اتوبوسی عنوان کرد و گفت: 100 درصد ناوگان اتوبوسی استان مجهز به سامانه سپهتن شده است.

معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان در ادامه بر به‌روز شدن و رقابت سالم شرکت‌های مسافربری تأکید کرد و یادآور شد: امكان تأسیس شركت‌های مسافربری درب تا درب سواری كرایه كه فعالیت آنان خدمات مناسبی را در اختیار مسافران قرار خواهد داد، از جمله مواردی است که باید در دستور کار قرار گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: