• سه شنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 973-10297-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : گفتگو

آئين نکوداشت دکتر احمدی در ملایر برگزار می شود

معاون سياسي، اجتماعي فرمانداري شهرستان ملایر از برگزاری آئين نکوداشت و اداي احترام به روح بلند عالم رباني مرحوم آيت‌الله احمدي ملایری در روز چهارشنبه، از ساعت 16تا 18 در محل مسجد امام جعفرصادق(ع) خبر داد.

سعید کتابی در گفت وگو با ایسنا، منطقه همدان، در این رابطه افزود: پيامي که مقام معظم رهبري براي درگذشت دکتر احمدي دادند، نشان داد که ايشان چهره علمي و فرهنگي تأثيرگذاري در نظام جمهوري اسلامي ايران بوده است.

وی با بیان اینکه ايشان يک چهره ملي و به‌عنوان افتخار مردم فرهنگ دوست شهرستان ملاير در سطح کشور مطرح بود، اظهار کرد: در هر منطقه از کشور چهره‌هاي معنوي وجود دارد که بسيار ارزشمند هستند و بايد به ‌درستي قدر دانسته شوند.

کتابی تصریح کرد: چهره‌هاي معنوي چه در دوران حيات و چه بعد از وفات مورد توجه مردم هستند و مردم تا ابد به اين چهره‌ها عشق مي‌ورزند و آن را افتخار خود مي‌دانند.

وی با اشاره به اینکه مرحوم دکتر احمدي از شخصيت‌هاي علمي و فرهنگي تأثيرگذاري بود که خدمات شاياني را در حوزه هاي مختلف به ايران عزيز اسلامي ارائه داد، افزود: زمانی که عالم و يک چهره ای تأثيرگذار از دنيا مي‌رود مردم قدرشناس ما مي‌دانند که او متعلق به خود نبوده، بلکه خودش را وقف مردم و جامعه کرده است.

معاون سياسي، اجتماعي فرمانداري ملایر ادامه داد: بدينوسيله از علما، فضلا، دانشگاهيان، شاگردان، علاقمندان و عموم مردم مومن و فرهنگ مدار شهرستان ملاير که همواره و به شايستگي بزرگ مردان فرهنگ و اخلاق را پاس داشته اند، دعوت به عمل مي آيد تا با حضور خود در آئين نکوداشت و اداي احترام به روح بلند اين عالم رباني شرکت کنند.

کتابی خاطرنشان کرد: مرحوم آيت الله احمد احمدي ملايري با صرف عمر ارزشمند و شريف خود در راستاي توسعه و پيشبرد اهداف نظام و انقلاب شکوهمند اسلامي در حوزه هاي گوناگون، بويژه پيراستن علوم انساني و اعتلاي فرهنگي اين آب و خاک، نقشي ارزنده و بي بديل در خردمندي و خدمتگزاري را از خود به يادگار گذاشته است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: