• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-7390-5
  • خبرنگار : 8112
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

كشف 20 فقره سرقت داخل خودرو در همدان

رئيس پليس آگاهي استان همدان از شناسايي و دستگيري سارق داخل خودرو و كشف 20 فقره سرقت در اين استان خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان و به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ رضا زارعي در تشريح اين خبر گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت داخل خودرو در سطح شهر به ویژه سرقت باطري، كارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پليس آگاهی تحقيقات گسترده‌اي را شروع کردند.

وی افزود: تحقيقات در این زمینه ادامه داشت تا اينکه در پی کسب خبر مشخص شد، 2 نفر با يك دستگاه خودروي پرايد اقدام به سرقت از داخل خودروها مي‌کنند كه با رسيدن صاحب خودروي مورد سرقت، سارقان متواري و خودروي پرايد در محل سرقت به جا مانده است.

زارعي بیان کرد: بلافاصله مأموران در محل حاضر و در بازرسي صندوق عقب خودروي سارقان، تعداد 4 دستگاه باطري و دو دستگاه ضبط و پخش و تعدادي فلش‌مموري كشف و خودروي به اداره آگاهي منتقل شد.

این مقام مسئول تصریح کرد: در بررسي‌ها مشخص شد مالك خودرو ساكن یکی از مناطق حاشیه‌شهر و فردي معتاد و از سارقان سابقه‌دار است.

وی ادامه داد: متهم در يك عمليات غافلگيرانه پليسي شناسايي، دستگير و در بازجویی‌های فنی و تخصصی به 20 فقره سرقت داخل خودرو از قبيل باطري، ضبط و پخش و فلش مموري با همدستي دوستش اعتراف کرد.

زارعی اظهار کرد: با راهنمایی متهم همدست وی نیز دستگیر، کليه محل‌هاي سرقت تأييد و شاکیان شناسايي شدند و متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: