• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 973-11297-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون استاندار همدان: جريان‌های سیاسی بر روي اصول نظام ثابت‌قدم هستند

 معاون استاندار همدان و سرپرست فرمانداري ويژه شهرستان ملاير با اشاره به جريان‌هاي سياسي در کشور، گفت: جريان‌هاي سياسي و نظرات متفاوتي در کشور از گذشته وجود داشته است اما همه اين جريان‌ها بر روي اصول نظام ثابت‌قدم هستند.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، رضا قیاسی چهارشنبه 23 خرداد ماه در ديدار با رئيس بنياد شهيد و تعدادي از اعضاي شوراي مشورتي جامعه ایثارگران شهرستان ملایر، افزود: جامعه ايثارگري موهبتي الهي است که به‌نظام جمهوري اسلامي ايران عطاشده است.

وي تصريح کرد: پيروزي انقلاب اسلام در جنگ تحميلي به رهبري امام خميني(ره) و حمايت‌هاي مردم و تقديم بهترين جوانان اين مرز و بوم صورت گرفت که همه اين جان‌فشاني‌ها منجر به استقرار حکومت ديني و اسلامي در ایران شد.

قیاسی افزود: استکبار جهاني با ظلم و زور مي‌خواهد کارها را به‌پيش ببرد اما ملت همیشه در صحنه ما باوجود رهبري عزيز و جوانان برومند اين مرز و بوم و پشتيباني جامعه ايثارگري که حتي از جانشان نيز گذشتند، همچنان در مقابل همه آن‌ها ايستاده‌اند.

سرپرست فرمانداري ملاير ادامه داد: همواره بین مسئولان و احزاب اختلاف نظرات وجود دارد و اين فی النفسه داراي اشکال نيست به شرطي که تخريب در کار نباشد و اتحاد و همدلي وجود داشته باشد.

وي به خروج آمريکا از برجام اشاره و اظهار کرد: جاي شکي نيست که برجام پيمان خوبي بود و مقام معظم رهبري نيز بر روند برجام نظارت داشتند و ديپلمات‌هاي ما را سربازان نظام ناميدند.

قیاسی گفت: اگر برجام خوب نبود آمريکا هرگز از آن خارج نمي‌شد اما همه ما از عهدشکني و دشمني‌هاي آمريکا مطلع هستيم و بارها آن را ديده‌ايم.

وی خاطرنشان کرد: جمهوري اسلامي ايران دستاوردهاي بسيار بزرگي را با جوانان همين مرزوبوم و بدون کمک هيچ کشوري داشته است که به همه آن‌ها افتخار مي‌کنيم.

سرپرست فرمانداري ملاير تأکيد کرد: تنها راه برون‌رفت از مشکلات اتحاد و همدلي داخلي است و اين مي‌تواند ما را در مقابل همه دشمنان خارجي بيمه کند.

قیاسی در پایان خاطرنشان کرد: شهرستان ملاير روي ريل درست خود درحال حرکت است و اين نشان از تلاش‌هاي اقداکات موثر گذشته دارد و ما بايد با اتحاد و همدلي به اين حرکت درست هدایت و تقویت کنیم و نگذاريم متوقف شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: