• یکشنبه ۲۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-4294-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

فوتبال‌های جام جهانی در سینماهای همدان پخش می‌شود؟

این روزها بحث داغ مسابقات جام جهانی فوتبال برپاست چرا که جام جهانی از هیجان فوق‌العاده‌ای برخوردار است. به ویژه اگر موقعیت این را داشته باشیم که این مسابقات را به صورت دسته‌جمعی به تماشا بنشینیم همه چیز جذاب‌تر خواهد شد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، قبل از آغاز این مسابقات سخنگوی شورای عالی از پخش مسابقات جام جهانی در سینماهای سراسر کشور خبر داده بود به این ترتیب که سینماهای تهران و شهرستان‌ها می‌توانند با توجه به تعداد سالن‌های خود سانس‌هایی را برای پخش فوتبال درنظر بگیرند، بر همین اساس ما همدانی‌ها هم منتظر بودیم سینماهای همدان در سانس‌هایی مسابقات جام جهانی فوتبال را روی پرده‌ ببرد اما تاکنون این مهم محقق نشده است.

بر همین اساس مدیر امور سینمایی حوزه هنری همدان در پاسخ به این سوال که مسابقات جام جهانی فوتبال در سینماهای همدان پخش خواهد شد؟ گفت: پخش این مسابقات در سینماهای همدان جزء برنامه‌های ما بوده اما به علت اینکه هماهنگی‌های لازم صورت نگرفت تاکنون موفق به پخش آن نشده‌ایم.

سعید شرفی در گفت‌وگو با ایسنا، با تأکید بر اینکه بسیاری از همشهریان علاقه شدیدی برای تماشای این مسابقات در سینما دارند، افزود: در همین راستا در تلاش هستیم بتوانیم بازی‌های بعد را روی پرده سینماهای همدان ببریم.

وی در بخش دیگری از سخنانش از اکران فیلم سینمایی «دشمن زن» به کارگردانی کریم امینی و «دلم می‌خواد» به کارگردانی بهمن فرمان‌آرا در سینماهای همدان خبر داد و گفت: «دشمن زن» که در تاریخ ۲۳ خرداد در سینماهای ایران اکران شده اکنون میهمان همدانی‌ها است.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری همدان همچنین تعداد فیلم‌ها به همراه سانس اجرا در سالن سینما‌های همدان را اعلام کرد: در سینما فلسطین فیلم سینمایی «دشمن زن» به کارگردانی کریم امینی در سانس‌های 10:30، 12:30، 14:30 و 16:30 در سالن یک و «خوک» به کارگردانی مانی حقیقی در سالن دو و در سانس‌های 10، 12 و 16 اکران خواهد شد.

وی ادامه داد: همچنین در سینما فلسطین فیلم «عصبانی نیستم!» به کارگردانی رضا درمیشیان در سانس‌های 14، 18 و 21:30 در سالن دو و «لاتاری» به کارگردانی محمدحسین مهدویان در سانس‌های 18:30 و 21 در سالن دو اکران می‌شود.

شرفی خاطرنشان کرد: سینما قدس نیز فیلم سینمایی «دلم می‌خواد» به کارگردانی بهمن فرمان‌آرا را در سانس‌های 10،30، 12:30، 15، 17، 19 و 21 در سالن یک و فیلم سینمایی «تگزاس» به کارگردانی مسعود اطیابی را در سانس‌های 16:30، 18:30 و 20:30 در سالن دو اکران می‌کند.

وی یادآور شد: فیلم سینمایی انیمیشن فیلشاه به کارگردانی هادی محمدیان نیز که چند وقتی است در سینماهای همدان به روی پرده قرار دارد، در سانس‌های 10، 12 و 14:30 سالن دو سینما قدس پذیرای علاقمندان است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: