• چهارشنبه ۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-693-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برگزاری ضیافت اندیشه استادان دانشگاه آزاد همدان

دبیر هم‌اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان همدان از برگزاری دوره‌های دانش‌افزایی و آغاز ثبت‌نام آن خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، محمدمهدی شیرمحمدی با اشاره به اینکه هفتمین دوره ضیافت اندیشه امسال در شهریورماه تکمیل می‌شود، گفت: دوره سبک زندگی اسلامی در ماه مبارک رمضان برگزار شد و ثبت‌نام دو دوره دیگر با عناوین اخلاق حرفه‌ای و معرفت‌شناسی آن آغاز شده است.

وی با بیان اینکه امسال این دوره به صورت اردویی و در رامسر برگزار  خواهد شد، افزود: اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان همدان می‌توانند از طریق دفتر نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان همدان تا تاریخ ۲۰ تیر ۹۷ ثبت‌نام کنند.

دبیر هم‌اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان همدان بیان کرد: این دوره دانش‌افزایی از تاریخ ۹ تا ۱۴ شهریورماه به همراه سایر برنامه‌های فرهنگی برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: بر اساس مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی و دستورالعمل‌های وزارت علوم و سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی شرکت در این دوره‌ها در سه سطح دارای امتیاز فرهنگی برای ارتقاء به مرتبه استادیاری، دانشیاری و استادی است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: