• سه شنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-1994-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون استاندار همدان:

موج حرکت فرهنگی و ارزشی در همدان ایجاد شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان با بیان اینکه موج حرکت فرهنگی و ارزشی در همدان جاری شود، گفت: نماز دعوت خداست و همه باید در راستای ترویج اقامه نماز تلاش کنند.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، رضا قیاسی سه‌شنبه 12 تیر در جلسه شورای اقامه نماز استان همدان، با بیان اینکه رویداد «همدان 2018» با نماز عجین شود، افزود: نیاز است نمایشگاهی اثرگذار در قالب رسانه، گرافیک، نقاشی و رمان با موضوع نماز در رویداد همدان 2018 برپا شود تا میهمانان این رویداد از فعالیت‌های ارزشی این استان نیز آشنایی پیدا کنند.

وی با اشاره به اینکه نماز سرآمد بندگی‌ها و نظام‌بخش جامعه در رفتارهای اجتماعی و فردی است، خاطرنشان کرد: خوشبختانه در دولت تدبیر و امید بر ترویج اقامه نماز با انتخاب مشاور ویژه امور نماز تأکید ویژه‌ای شده است.

قیاسی با تأکید بر اینکه ستاد اقامه نماز در دولت تدبیر و امید جهت‌مند مورد حمایت و پشتیبانی قرار گرفته است، اضافه کرد: اگر فرمانداران از مسئولان ستاد اقامه نماز حمایت نکنند، آبی در این استان گرم نخواهد شد.

معاون استاندار همدان با اشاره به اینکه در نماز استان رتبه برتری کسب کرده و این معرف مردم مؤمن همدان است، تصریح کرد: بر عهده ماست با آنچه که در اختیار داریم در راستای ترویج فرهنگ اقامه نماز در ادارات، محلات و دیگر مکان‌ها تلاش کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: