• چهارشنبه ۱۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 974-5297-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : گفتگو

مدیر آموزش و پرورش ملایر خبر داد

پیش‌بینی سنجش 3900 دانش‌آموز پایه اولی در ملایر

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملایر از پیش‌بینی ورود 3900 دانش‌آموز پایه اول ابتدایی به مدارس شهرستان خبر داد و گفت: طرح سنجش سلامت دانش‌آموزان شامل قد به سن، نمایه توده بدنی، اختلال پوست و مو، وضعیت دهان و دندان و وضعیت حرکتی برای این تعداد انجام می‌شود.

هادی سلگی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با بیان اینکه نوبت‌دهی به مدارس سیستمی انجام می‌شود و تا زمانی‌که مدارس  نوبت داشته باشند این طرح ادامه دارد، اظهار کرد: در مناطق شهرک و مرکز شهر کمبود فضای آموزشی داریم و در آموزشگاه  سیف‌الدوله و فخریه با همت اوقاف کلاس‌های آموزشی ساخته می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به وجود 3 آموزشگاه موقوفه در این مناطق، اوقاف شهرستان با همکاری آموزش و پرورش بنا دارد در این مدارس کلاس‌های آموزشی جدید احداث کند.

سلگی افزود: برای مهر 97 در مدرسه ابتدایی سیف‌الدوله حداقل افزایش یک کلاس آموزشی جدید را داریم و اگر کارها خوب پیش برود و همکاری‌های لازم صورت پذیرد، در مدارس قرآنی فخریه نیز ساخت کلاس جدید آموزشی شروع می‌شود.

وی در ادامه به موفقیت تیم ریاضی ملایر و کسب رتبه اول استان اشاره کرد و گفت: تیم ریاضی ملایر رتبه اول استان را در بین مناطق 19گانه استان به دست آورد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملایر بیان کرد: دانش‌آموزان ملایری در مسابقه تیمی(سه نفره) ریاضی پایه دهم استانی در بخش دختران که توسط  گروه‌های آموزشی متوسطه اجرا شد، حائز رتبه اول استانی شدند.

وی با بیان اینکه مرحله شهرستانی این مسابقه در بهمن‌ماه اجرا شد و راه‌یافتگان به مرحله استانی از مناطق مختلف به رقابت پرداختند، یادآور شد: 42 تیم از سراسر استان در این مسابقات شرکت داشتند که دانش‌آموزان ملایری شامل نشاط احمدی، ثمر اکبریان و ثمین بشردوست از دبیرستان فرزانگان ملایر رتبه‌های اول استان را کسب کردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: