• چهارشنبه ۱۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-4590-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان:

پد امداد هوایی در تمامی شهرستان‌های همدان فعال است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه اورژانس هوایی از اقدامات مغفول مانده بود، گفت: در این راستا کارهای خوبی انجام شده و در همه شهرستان‌ها پد امداد هوایی وجود دارد به طوریکه در همه شهرستان‌های استان همدان پد امداد هوایی فعال شده است.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، دکتر حبیب‌الله موسوی‌بهار چهارشنبه 13 تیر در سی و سومین همایش رؤسای اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیران حوادث دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی کشور که در همدان برگزار شد، با بیان اینکه با بازسازی ناوگان امدادی و آمبولانس‌ها چهره ناوگان امدادی متحول وجوان شد، افزود: از تیرماه 92 که ریاست دانشگاه علوم پزشکی همدان را تحویل گرفتم فوریت‌های پزشکی از اولویت‌های پزشکی ما بود.

وی با اشاره به اینکه هزینه‌های انجام شده با هدف بهره‌برداری مردم بوده است، ادامه داد: بیش از 300 واحد بهداشتی در استان ساخته شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه اقدامات مربوط به برنامه ششم تا حد زیادی انجام شده است، به اقدامات انجام شده در زلزله اخیر کرمانشاه اشاره کرد و یادآور شد: نخستین واحدهای حاضر در مناطق زلزله‌زده مربوط به اورژانس بود و تعداد جراحی‌های انجام شده در بیمارستان‌های صحرایی بالا بود.

وی اضافه کرد: از افتخارات حوزه پزشکی اعتماد مردم به این حوزه است به طوریکه در شهرستان‌های دورافتاده هم اعتماد به حوزه پزشکی وجود دارد و افراد در محل سکونت خود بدون اعزام به شهرهای دیگر یا خارج کشور درمان می‌شوند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان یادآور شد: از اهداف کشور این است که مسئولان به گونه‌ای آماده عملیات باشند که فوتی سر صحنه نداشته باشند و فورا به بیمارستان منتقل شوند که این موضوع نیاز به تلاش بیشتر دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: