• پنجشنبه ۱۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-5390-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کانون سلامت محلات در شهرها راه اندازی شود

معاون اجرایی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم‌ گفت: آسیب‌های مواد مخدر فراگیر است و در راستای جلوگیری از آن همه باید دست به دست هم دهیم.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، محمد حق‌جو امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: حمایت‌های مالی و بخش‌های آموزشی برای کاهش آسیب های ناشی از مواد مخدر برعهده ما است.

وی با تاکید بر اینکه اقدامات خوبی برای آن انجام داده‌ایم اما هنوز جای کار دارد، افزود: یکی از اقداماتی که باید انجام دهیم شناسایی و راه‌اندازی کانون سلامت محلات در شهرها است چرا که این موضوع کمک شایانی در جلوگیری از آسیب های ناشی از مواد مخدر دارد.

وی با تاکید بر اینکه به دنبال شناسایی محلات شهرها هستیم، یادآور شد: با قرار دادن تیمی آموزش‌دیده در این کانون‌ها، نیازهای آن محله را شناخته و راه‌حل مناسبی را به آن‌ها ارائه می دهیم.

حق‌جو با بیان‌ اینکه قرار است گروه ارتقاء سلامت به معاونت اجتماعی ملحق شود، گفت: همکاری بین‌بخشی در دانشگاه، حمایت خیران و سازمان‌های مردم‌نهاد همواره کمک‌رسان ما هستند.

معاون اجرایی معاونت اجرایی دانشگاه علوم‌ پزشکی همدان به جمع کردن قلیان‌ها از اماکن عمومی و مسقف اشاره کرد و گفت: در این زمینه اتفاقات خوبی افتاده اما هنوز هم اشخاص خاصی هستند که هرچقدر هم که در زمینه جمع‌آوری آن تلاش می‌کنیم باز هم تأثیری در آن‌ها نمی‌گذارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: