• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 974-7197-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان:

توسعه محور توره- ملایر تا پایان امسال به اتمام می‌رسد

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان با اشاره به قول مساعد وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: توسعه محور توره به ملایر تا پایان امسال به اتمام و بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، فرهاد فرزانه یکشنبه 17 تیر در دیدار با سرپرست فرمانداری ویژه ملایر، گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و کمبود اعتبارات، در سال گذشته توانستیم فعالیت و پروژه‌های خوبی را در استان همدان انجام دهیم.

وی تأکید کرد: هر فرمانداری که بیشترین کمک و همراهی را داشته باشد اعتبارات بیشتری را هم خواهد گرفت و در شهرستان ملایر تعامل خوب و گسترده‌ای را در این زمینه داشته‌ایم.

فرزانه ادامه داد: با توجه به پیگیری‌ها و قول‌های مساعد داده شده، توسعه تمامی راه‌های روستایی بالای 20 خانوار جمعیت در استان و شهرستان ملایر تا پایان سال 97 به اتمام می‌رسد.

وی با بیان اینکه بخشی از خط راه‌آهن ملایر به جنوب کشور، بخشی به غرب و بخش دیگر به همدان متصل می‌شود، تصریح کرد: این ریل‌گذاری و خطوط آهن به توسعه و پیشرفت شهرستان ملایر کمک زیادی می‌کند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان افزود: برای اتصال خط آهن ملایر به همدان بیش از 100 کیلومتر ریل‌گذاری و حدود 600 میلیارد تومان اعتبار درنظر گرفته شده است که به‌زودی و با حضور وزیر راه و شهرسازی کلنگ‌زنی می‌شود.

معاون استاندار و سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان ملایر نیز گفت: در حوزه توسعه راه‌های شهری و روستایی استان همدان، با وجود کمبود اعتبارات تلاش‌های زیادی صورت گرفته است.

رضا قیاسی بیان کرد: وجود نمایندگان در سطح کشور ظرفیت بسیار خوبی است که باید مسئولان دستگاه‌های مختلف نیز ضمن تعامل، از این ظرفیت استفاده کنید.

وی با بیان اینکه تعامل بین مسئولان و نمایندگان قطعا راندمان کارها را بالا می‌برد، گفت: در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان اعتبار خوبی برای توسعه راه‌های شهری و روستایی در شهرستان درنظر گرفته شده است اما این مقدار اعتبار جوابگوی همه نیازهای شهرستان نخواهد بود.

قیاسی خاطرنشان کرد: ملایر به عنوان دومین شهرستان استان همدان دارای ظرفیت‌های بسیار بزرگی است که باید همگی تلاش کنیم تا کارهای صورت گرفته همچون گذشته در خُور و مناسب مردم این شهرستان باشد.

وی با اشاره به اینکه در بسیاری از روستاهای شهرستان زیرسازی راه‌ها انجام شده است و منتظر اعتبار لازم برای تکمیل آنها هستند، گفت: با توجه به وسعت شهرستان و تعداد روستاهای آن باید کمک‌های بیشتری را از اعتبارات ملی بگیریم که در این زمینه نمایندگان می‌توانند کمک شایانی را کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: