• چهارشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 974-8297-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برای تحقق اقتصاد مقاومتی به دنبال کار عملی باشیم

معاون فرماندار شهرستان اسدآباد گفت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید به دنبال کار جهادی و عملی بود.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، یزدان آزرمی در قرارگاه اقتصاد مقاومتی شهرستان اسدآباد، اظهار کرد: هر یک از کمیته های چهارگانه اقتصاد مقاومتی شهرستان بنا بر وظایف حیطه خود باید برای تحقق این امر مهم با یک برنامه مدون کاری عملی را مد نظر داشته باشند و نسبت به تحقق این برنامه بکوشند.

وی کمیته علم و فناوری، اقتصادی، فرهنگی و گفتمان سازی و عمران و انرژی را 4 کمیته زیرمجموعه قرارگاه اقتصاد مقاومتی شهرستان برشمرد و افزود: کمیته عمران و انرژی شهرستان موظف است وضعیت ادارات و حوزه سرمایشی و گرمایشی آنان و نیز وضعیت آبیاری زمین چمن ورزشگاه آزادی اسدآباد با آب شرب و مراکز محوطه دار را بررسی و پیگیری و رفع کند.

آزرمی با اشاره به وضعیت کاهش و افت آب های زیرزمینی خاطرنشان کرد: کمیته گفتمان سازی قرارگاه اقتصاد مقاومتی با کمک کمیته عمران و انرژی در موضوع آب  برنامه هایی را در راستای آگاهی بخشی به مردم با استفاده از ظرفیت تشکل ها و سمن ها مدنظر قرار داده و در این راستا خانه کشاورز نقش موثری در استفاده از ظرفیت تشکل های مردمی خواهد داشت چرا که مردم باید با فرهنگسازی و آگاهی بخشی مدیریت مصرف آب را دریابند.

وی اضافه کرد: در صورت عدم توجیه و فرهنگسازی جامعه نسبت به مدیریت مصرف آب در حوزه های مختلف باید تا 10 سال آینده منتظر کویری شدن دشت اسدآباد شد.

وی با اشاره به کمیته اقتصادی فرارگاه نیز تصریح کرد: این کمیته موظف است در رابطه با مشاغل کوچک درآمدزا بررسی کرده تا در راستای تقویت این مشاغل بکوشیم.

آزرمی با تاکید بر سرلوحه قرار دادن کاروتلاش در عملی شدن وظایف محوله به هر یک از کمیته ها خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی دیگر شعار نبوده و قطعا یکی از راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی، تکیه و بهره‌گیری از تفکرات و خلاقیت‌های سرمایه‌های انسانی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: