• شنبه ۲۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 974-8997-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان تویسرکان خبر داد

توزیع 13.5 تن گوشت قرمز گرم وارداتی در تویسرکان

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان تویسرکان گفت: 13 تن و 500 کیلوگرم گوشت قرمز گرم وارداتی با قیمت مصوب هر کیلو 34 هزار و 500 تومان طی 6 مرحله در تویسرکان توزیع شده است.

روانبخش نورعلئیی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: از روزهای پایانی سال 96 و آغاز طرح نظارت‌های نوروزی تا کنون، پنج هزار و 693 مورد بازرسی از بازار و اصناف مختلف تویسرکان انجام شده و 109 پرونده تخلف صنفی به اداره تعزیرات حکومتی تویسرکان ارجاع داده شده است.

وی افزود: در همین بازه زمانی، 103 تن برنج با نرخ مصوب دولتی، 12 تن مرغ منجمد و 8 تن گوشت قرمز منجمد در بازار تویسرکان توزیع شده است.

نورعلئیی با بیان اینکه تویسرکان تنها شهرستان استان همدان است که گوشت قرمز گرم وارداتی در آن توزیع شده، تصریح کرد: بر اساس دستور مستقیم فرماندار تویسرکان در شرایط ملتهب کنونی بازار در کشور و به منظور جلوگیری از تخلفات احتمالی، روند نظارت و بازرسی‌ها از واحدهای صنفی شهرستان تویسرکان تشدید می‌شود.

وی تأکید کرد: امسال با حجم زیادی از تولیدات محصول سیر در شهرستان تویسرکان یعنی بیش از 26 هزار تن روبرو هستیم که مکاتبات مستمر برای فراهم کردن زمینه صادرات سیر و جلوگیری از متضرر شدن سیرکاران تویسرکانی صورت گرفته است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت تویسرکان تصریح کرد: روند انتخابات اتاق اصناف تویسرکان با حضور نماینده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با مشکلاتی مواجه شده که تلاش می‌کنیم زودتر وضعیت نهایی اتاق اصناف تویسرکان تعیین‌تکلیف شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: