• شنبه ۲۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-6791-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

سخنگوی شورای شهر همدان خبر داد

احیای بافت قدیمی پیاده‌راه بوعلی با جداره‌سازی

سخنگوی شورای اسلامی شهر همدان گفت: در پروژه جداره‌سازی پیاده‌راه بوعلی شهر همدان بافت‌‎های قدیمی احیا شده و تابلوهای کوچه‌ها یکنواخت می‌شود.

کامران گردان در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با بیان اینکه با توجه به اینکه جداره‌سازی پیاده‌راه بوعلی حساس و دائمی است، شهرداری باید رأساً حضور داشته باشد، افزود: اجرای جداره‌سازی پیاده‌راه بوعلی در انتظار اعلام نظر مشاور است.

وی اظهار کرد: در حال حاضر جداره‌ها آجری بوده که در روند جداره‌سازی احیا می‌شوند تا با میدان امام خمینی(ره) همراهی و یکنواختی داشته باشد.

گردان با بیان اینکه طرح جداره‌سازی آماده شده است، تصریح کرد: این طرح در سازمان سیما و منظر شهرداری آماده شده به ویژه در بحث تابلوها و یکنواختی سردر مغازه‌ها و منتظر اعلام نظر مشاور هستیم.

پیشرفت 40 درصدی پروژه ساماندهی بلوار ارم

سخنگوی شورای اسلامی شهر همدان در بخش دیگری از سخنانش از پیشرفت 40 درصدی پروژه  ساماندهی بلوار ارم شهر همدان خبر داد و گفت: بلوار ارم در حال اجرای سنگفرش بوده و به مرور لوله‌کشی آب، برق و گاز و نوسازی صورت می‌گیرد.

وی در پاسخ به اینکه قرار بود پروژه ساماندهی بلوار ارم برای رویداد «همدان 2018» به اتمام برسد، اظهار کرد: قسمت اعظم این پروژه به احتمال زیاد تا پایان شهریورماه امسال به اتمام می‌رسد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: