• شنبه ۲۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-6891-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : گفتگو

رئیس اداره تنظیم بازار سازمان جهادکشاورزی استان همدان خبر داد

توزیع 17.5 تن گوشت قرمز وارداتی در استان همدان

رئیس اداره تنظیم بازار سازمان جهادکشاورزی استان همدان از توزیع 17.5 تن گوشت قرمز وارداتی در این استان خبر داد و گفت: طی 2 روز گذشته 17.5 تن گوشت قرمز وارداتی در استان توزیع شد.

مهدی نجفیان در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با بیان اینکه در ماه‌های گذشته 9 تن گوشت در استان توزیع می‌شد، افزود: با تلاش سازمان جهادکشاورزی و شرکت پشتیبانی امور دام سهمیه استان افزایش یافت.

وی با اشاره به اینکه توزیع گوشت قرمز وارداتی در شهرستان‌ها نیز انجام خواهد شد، تصریح کرد: امکان اینکه در همه شهرستان‌ها با هم گوشت قرمز توزیع شود وجود ندارد و این طرح به صورت نوبتی انجام می‌شود به طوریکه در هفته گذشته 85 لاشه در اسدآباد و 179 لاشه در تویسرکان توزیع شد.

نجفیان در ادامه با بیان اینکه قیمت مرغ زنده سیر نزولی دارد، اظهار کرد: پنجشنبه گذشته قیمت مرغ زنده 4700 تومان بوده که به طور ناگهانی در روز جمعه به 5700 تومان رسید اما در حال حاضر سیر نزولی پیدا کرده و به 5100 تومان رسیده است.

وی با اشاره به اینکه قیمت مرغ برای مصرف‌کننده 7600 تومان است، یادآور شد: هر کیلوگرم گوشت گوسفندی مخلوط 46 هزار تومان، نرمه گوسفندی 61 هزار تومان و نرمه گوساله 49 هزار تومان است.

رئیس اداره تنظیم بازار سازمان جهادکشاورزی استان همدان از واردات دام زنده از قرقیزستان خبر داد و گفت: قرار است دام زنده به وسیله هواپیما به کشور وارد شود که در هر پرواز 1100 رأس دام وارد خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: