• پنجشنبه ۱۱ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 975-7197-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار شهرستان اسدآباد :

جذب 5 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در اسدآباد

فرماندار اسدآباد گفت:تاکنون شهرستان اسدآباد 5 میلیارد تومان از سهمیه اشتغال روستایی خود با نرخ 6 درصد را جذب کرده است.

به گزارش خبرگزاری ایسنا ،منطقه همدان کریم حمیدوند در کمیته فنی روستایی اظهار کرد:سهمیه اشتغال روستایی اسدآباد از 8 میلیارد و 400 میلیون تومان به 16 میلیارد و 800 میلیون تومان افزایش یافته که تاکنون از این میزان سهمیه 5 میلیارد تومان جذب و 2 میلیارد تومان نیز در جریان بانکی  و وصول قرار دارد.

وی با بیان اینکه تسهیلات اشتغال روستایی بالاتر از 250 میلیون تومان برای تصمیم گیری و بررسی و تعیین بانک عامل به شهرستان و تسهیلات اشتغال روستایی بالاتر از سقف 250 میلیون تومان به کارگروه فنی استان واگذار شده است،خاطر نشان کرد:در اولین جلسه کمیته فنی شهرستان به 4 طرح شامل 2طرح خیاطی ،و 2 طرح کاشت زعفران  در شهرستان رسیدگی شد.

حمیدوند خاطرنشان کرد:در کمیته فنی متشکل از دستگاه های مربوط با پیگیری اداره کار و تعاون و رفاه اجتماعی و به ریاست فرمانداری طرح ها  بررسی و با دستورالعمل های ارائه شده جهت قرار گرفتن طرح ها در هر رسته و استفاده از تسهیلات تطبیق داده می شوند .

فرماندار اضافه کرد:در قالب دستورالعمل ها هر یک از دستگاه ها طرح های خود را هر روز در سامانه کارا رصد کرده و در صورت داشتن هر گونه مشکل در این کمیته فنی جهت بررسی معرفی کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: